REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Podsumowanie tygodnia 18-25 kwietnia 2016 w branży łazienkowej

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 25 kwi 2016 06:29
Podsumowanie tygodnia 18-25 kwietnia 2016 w branży łazienkowej

Nie miałeś czasu na bieżąco śledzić tego, co działo się w branży w ostatnim tygodniu? Bez obaw - pomożemy. Oto podsumowanie najważniejszych i najpopularniejszych tematów, o których pisaliśmy w ostatnich dniach.

REKLAMA

Mediolańskie święto designu - z łazienkowymi akcentami [fotorelacja]
Odbywające się na ulicach i w galeriach Mediolaniu, równolegle do iSaloni, wystawy i eventy posiadają nie mniejszą rangę niż same targi. Zapraszamy w podróż wzdłuż Via Tortona - jednej z mediolańskich ulic doskonale znanej miłośnikom designu.

10 najładniejszych łazienkowych stoisk na iSaloni 2016. Nasz subiektywny ranking
Spośród łazienkowych stoisk firm, które pokazywały się w tym roku na targach iSaloni w Mediolanie wyłoniliśmy dziesięć, które podobały się nam najbardziej.

Tubądzin planuje wejście w nowy format działalności?
Tomasz Smus, architekt marki Tubądzin, opowiada o planach marki związanych z konkursem Tubądzin Design Awards i cyklem spotkań Tubądzin Design Days.

Geberit zdradza plany na 2016 rok
Rok finansowy 2016 w Grupie Geberit upłynie w dalszym ciągu pod wpływem integracji działalności Sanitec. Ważna będzie też  intensywna penetracja rynków, na których wyroby i technologie firmy są wciąż niedostatecznie reprezentowane.

Sport i łazienki - 12 najciekawszych przykładów sponsoringu sportowego
Firmy z branży łazienkowej chętnie wspierają sport - zarówno ten międzynarodowy jak i lokalny. Oto dziesięć najciekawszych mariaży sportowców i firm z branży łazienkowej.

Rok 2016 w budownictwie - słaby początek, ale z potencjałem rozwoju
Według raportu firmy PMR rok 2015 na rynku budowlanym zakończył się realnym wzrostem ok. 4% r/r., wobec wstępnie szacowanego przez GUS wzrostu o 2,8%. Natomiast rok 2016 zaczął się gorzej, niż się spodziewano.

Impero otwiera piąty salon łazienek
Firma Impero Bocheński, która posiada cztery salony łazienkowe w Radomiu, otwiera kolejny punkt handlowy.

Plany polskich hurtowni - zdradza Związek SHI
I Konwencja Rynku Instalacyjnego była okazją by porozmawiać o sytuacji polskiego handlu i nakreślić plany polskich hurtowni instalacyjnych na najbliższe miesiące.

Palmyra nie kupi Ferro
20 kwietnia minął termin zapisów na sprzedaż akcji Ferro - w wezwaniu, które ogłosiła spółka Palmyra. Nie złożono zapisów na sprzedaż minimalnej liczby akcji.

Tubądzin w wielkim formacie - ruszyła budowa fabryki
21 kwietnia ruszyła budowa nowego zakładu produkcyjnego Grupy Tubądzin w Sieradzu. Firma inwestuje ponad 135 mln złotych w wytwarzanie płytek wielkoformatowych.

Romuald Wojda, Opoczno Łazienki: Wkrótce otwieramy pierwsze salony
Romuald Wojda, General Manager nowej sieci wyposażenia łazienek Opoczno Łazienki Sp. z o.o. mówi o tym, kiedy można spodziewać się otwarcia pierwszych salonów i jaki asortyment będzie można w nich kupić.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA