REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Podsumowanie tygodnia w branży: 18-22 lipca

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 25 lip 2016 11:30
Podsumowanie tygodnia w branży: 18-22 lipca
fot. Shutterstock

Z myślą o tych, którzy właśnie zakończyli urlop i wrócili do pracy przypominamy najważniejsze informacje z ubiegłego tygodnia.

REKLAMA

Grupa Roca dokonuje strategicznych przejęć

Grupa Roca w roku 2016 aktywnie działa na polu fuzji i przejęć. Sprzedała udziały Duravitu, ale kupiła inne marki oferujące armaturę i ceramikę.

Wystartował konkurs Dobry Design 2017

Producenci i dystrybutorzy artykułów wyposażenia wnętrz, w tym również łazienki, mogą już zgłaszać produkty do szóstej edycji konkursu "Dobry Design".

Villeroy & Boch w I półroczu 2016: segment łazienkowy wzrósł o 6,4%

Grupa Villeroy & Boch podała wyniki finansowe za pierwsze sześć miesięcy roku 2016. Na rodzimym rynku firma odnotowuje duże zainteresowanie bezkołnierzową technologią do misek w.c.

Grohe całkowicie w rękach LIXIL

W 2013 roku japońska korporacja LIXIL wspólnie z Development Bank of Japan stała się właścicielem Grupy Grohe. Latem 2016 roku LIXIL postanowił odkupić udziały Grohe posiadane przez bank.

Keuco w Polsce z nowym przedstawicielem

Niemiecka marka Keuco ma na terenie naszego kraju nowego agenta handlowego.

Besco wydało nowy katalog

Firma Besco wypuściła nowy katalog Besco Łazienka 2016/2017, w którym przedstawiona została aktualna oferta asortymentowa marki.

Leroy Merlin charytatywnie na rzecz Polaków z Ukrainy

Leroy Merlin wsparło poznańską akcję pomocy dla ośmiu polskich rodzin ewakuowanych z Ukrainy, które znalazły nowy dom w stolicy Wielkopolski.

Cersaie wyprzedane na 3 miesiące przed rozpoczęciem

W dniach 26-30 września w Bolonii odbędą się międzynarodowe targi płytek ceramicznych i wyposażenia łazienki Cersaie 2016. Jak informuje organizator, całość powierzchni wystawienniczej została wyprzedana.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA