REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pokaż, jak wykończyłeś łazienkę - konkurs dla fachowców

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 27 maj 2015 08:58
Pokaż, jak wykończyłeś łazienkę - konkurs dla fachowców
fot. Atlas

Firma Atlas chce wyłonić najlepszych wykonawców i przedstawić ich realizacje. Zaprasza do udziału w konkursie, który potrwa do 30 września 2015 r.

REKLAMA

Konkurs, odbywający się pod nazwą „Atlasa stosujesz, nagrody zyskujesz”, jest skierowany do użytkowników produktów łódzkiego producenta i czytelników magazynu „Atlas fachowca”.

Zadanie konkursowe polega na przeprowadzeniu prac wykończeniowych w łazience
z wykorzystaniem wyłącznie produktów chemii budowlanej Atlasa (minimum trzech z różnych kategorii – np. klejów, preparatów gruntujących, gipsów szpachlowych, fug, zapraw naprawczych lub wyrównujących) i zaprezentowaniu zrealizowanego projektu w formie zdjęć (minimum 10)
i opisu (minimum 2 strony A4) wraz z opinią o zastosowanych wyrobach łódzkiej firmy.

Spośród nadesłanych prac, jury wyłoni autorów 20 najlepszych projektów, biorąc pod uwagę poprawność zgłoszeń i oceniając poziom wykonania wykończenia oraz wartość merytoryczną i estetyczną całości.

Organizator przygotował atrakcyjne nagrody, wyróżniające zwycięzców nie tylko jako fachowych wykonawców, ale i fotografów pomysłowych i rzetelnych w kwestii foto-dokumentacji. Zdobywca I miejsca otrzyma produkty Atlas o wartości 5.000 zł, zaś zdjęcie jego realizacji znajdzie się na okładce grudniowego wydania magazynu „Atlas fachowca”. Autorzy, którzy zajmą II i III miejsce, wygrają wyroby o wartości odpowiednio 2.000 i 1.000 zł, zaś pozostała siedemnastka zostanie nagrodzona ubraniami marki Brugi.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA