REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pokaż swoje stopy i wygraj wyjazd na Cersaie 2015

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 21 kwi 2015 11:31
Pokaż swoje stopy i wygraj wyjazd na Cersaie 2015
fot. Morquefile / agathabrown

#SELfeet# to konkurs zorganizowany przez Cersaie 2015 na Instagramie, zainspirowany jednym z najbardziej popularnych społecznych zjawisk czyli tzw. „selfie”.

REKLAMA

Konkurs skierowany jest do konsumentów – włoskich i międzynarodowych. Jego celem jest promowanie wiedzy na temat ceramiki i innych materiałów na Cersaie oraz umacnianie wizerunku marki targów.

Selfie (znane w dobie epoki „przedcyfrowej" jako autoportret) przygotowane na konkurs powinno przedstawiać stopy lub buty sfotografowane na tle podłogi wykonanej z ceramiki, drewna, marmuru, kamienia naturalnego lub innych materiałów, które obejrzeć można na Cersaie.

Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące miejsc, które mogą być fotografowane. Mogą to być zarówno przestrzenie prywatne, jak i publiczne lub miejskie. Zdjęcia mogą być opatrzone krótkim podpisem, choć nie jest konieczne wskazanie, gdzie zostały zrobione.

Takie selfeet należy umieścić na Instagramie opatrując je wskazanym hasztagiem.
Konkurs trwać będzie do 10 września 2015. Najlepsze zdjęcia będą udostępniane na oficjalnym profilu Cersaie na Instagramie i na stronach internetowych targów, będą także wyświetlane jako pokaz slajdów na dedykowanym stoisku ustawionym w centrum wystawowego w Bolonii podczas Cersaie 2015.

Twórca najpiękniejszego selfeet zostaną zaproszeni do odwiedzenia Cersaie 30 września 2015.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA