REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Polacy wśród finalistów konkursu Jump the Gap

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 01 sie 2017 13:27
Polacy wśród finalistów konkursu Jump the Gap
Fot. Roca

Znamy już finalistów organizowanego przez firmę Roca konkursu Jump the Gap. Wśród 12 prac znalazły się trzy projekty przygotowane z udziałem Polaków.

REKLAMA

W kategorii studentów wyróżniona została Zuzanna Wilkarska, za projekt systemów prysznicowych. Natomiast spośród 4 projektów, które mogą otrzymać nagrodę specjalną fundacji We Are Water, nasi rodacy brali udział w aż dwóch z nich: biounit (Aleks Cicha, Polska i Charles Chambers, UK) oraz Delta (Michał Hondo i Kinga Grzybowska, Polska).

Ceremonia przyznania nagród będzie 17 października w Disseny Hub w Barcelonie. Poprowadzi ją Patrik Schumacher, przewodniczący jury. Wtedy poznamy trzy zwycięskie projekty – w kategorii profesjonalistów, studentów oraz nagrody specjalnej fundacji We Are Water.

Jumpthegap to międzynarodowy konkurs na nowatorskie produkty i rozwiązania przestrzeni i funkcji łazienki, będący dla adeptów zawodu płaszczyzną do zaprezentowania swoich innowacyjnych pomysłów.

Głównym celem konkursu jest wspieranie młodych, utalentowanych designerów z całego świata i pomoc w zdobyciu międzynarodowego uznania. Tegoroczna edycja jumpthegap zbiegła się z obchodami setnej rocznicy powstania firmy Roca. W tym roku znacznie wzrosła też wartość nagród, w każdej kategorii (dla profesjonalistów i studentów) wynosiła 10 000 euro. Fundacja We are Water ufundowała też nagrodę specjalną o wartości 6 000 euro.

Tegoroczna edycja konkursu jest rekordową pod względem międzynarodowego charakteru inicjatywy. Uczestnicy pochodzą bowiem z aż 134 krajów.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA