REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Połączenie spółek Grupy Paradyż

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 05 gru 2017 09:36
Połączenie spółek Grupy Paradyż
Zakłady Produkcyjne Ceramiki Paradyż w Tomaszowie Mazowieckim
Połączenie spółek Grupy Paradyż
Połączenie spółek Grupy Paradyż

Z dniem 30 listopada br. nastąpiło połączenie spółek Grupy Paradyż poprzez przeniesienie całego majątku Spółki Przejmowanej Paradyż sp. z o.o. na Spółkę Przejmującą Ceramikę Paradyż sp. z o.o.

REKLAMA

Działanie zrealizowano zgodnie z art. 492 § 1 pkt 1 Kodeksu spółek handlowych. Od 1 grudnia 2017 roku działalność prowadzona dotychczas przez Paradyż sp. z o.o. będzie w pełni kontynuowana przez Ceramikę Paradyż Sp. z o. o., tym samym Spółka Przejmująca stała się właścicielem wszelkich składników majątkowych, które były własnością Spółki Przejmowanej.

Na Spółkę Przejmującą przeszły również wszystkie prawa i obowiązki wynikające z umów oraz wszelkie zobowiązania, a pracownicy Spółki Przejmowanej stali się z mocy przepisów prawa pracownikami Spółki Przejmującej.

- Połączenie spółek jest zgodne z naszą strategią i pozwoli nam uzyskać efekt synergii poprzez zwiększenie efektywności prowadzonej działalności oraz lepiej wykorzystywać nasze zasoby, zmniejszając jednocześnie łączne koszty funkcjonowania. Dodatkowo działanie usprawni i zoptymalizuje procesy zarządcze oraz poprawi relacje z dostawcami – mówi Adam Tępiński, Prezes Zarządu Ceramiki Paradyż i dodaje: - Pozwoli firmie także na dalszy rozwój poprzez zwiększenie przewagi konkurencyjnej oraz poprawę jakości świadczonych usług.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA