Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Polskie meble w Nowym Jorku - na targach NYCxDESIGN

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 16 maj 2014 08:00
Polskie meble w Nowym Jorku - na targach NYCxDESIGN
OP ARTY Prod. Defra. Fot. Defra

NYCxDESIGN to najważniejsze designerskie wydarzenie w USA. Od jutra na na targach mebli współczesnych swoje produkty będzie pokazywać marka Defra.

REKLAMA

Od 9 do 20 maja w Nowym Jorku odbywają się prestiżowe wystawy, pokazy instalacji, wernisaże, debaty, a to wszystko będzie działo się wokół ICFF (Międzynarodowe Targi Mebli Współczesnych). 

Właśnie na targach ICFF, w dniach 17-20 maja marka mebli łazienkowych Defra wraz z dwoma projektantami: Katarzyną Laskowską i Ryszardem Mańczakiem zaprezentują swoje najnowsze projekty.

Odwiedzający stoisko nr 976 będą mogli obejrzeć między innymi dwie nowatorskie kolekcje OP-ARTY i INTRO, promujące nową linię mebli łazienkowych DefraConcept , dedykowaną wymagającym miłośnikom współczesnego designu.

Wśród wystawców bedzie kilkudziesięciu przedstawicieli marek produkujących wyposażenie dla łazienek - w dużej mierze z USA, ale także pojawi się spora reprezentacja firm z Europy. 

Polskie meble w Nowym Jorku

Na targach pokazane zostaną meble łazienkowe Op-Arty projektu Olgi Mężyńskiej i Mileny Wójcik. To kolekcja mebli łazienkowych inspirowanych stylem lat 60. Składa się z czterech elementów, które można ze sobą dowolnie zestawiać, tworząc indywidualną przestrzeń. Charakterystyczny akcent w postaci ukośnych nóżek dodaje bryłom lekkości. Połączenie koloru i drewnopodobnego dekoru podkreśla nietuzinkowy charakter całej kolekcji. Zastosowanie systemów „push-to-open” oraz ruchome lustro zwiększają komfort codziennej toalety.

Z kolei Intro projektu Marii-Magdaleny Cieślak i Wioletty Kazukiewicz stanowi zestaw funkcjonalnych otwartych i zamkniętych elementów. Wysoka szafka, szuflady na kosmetyki oraz szafka na akcesoria pomieszczą wszystkie niezbędne przedmioty, których używamy na co dzień w łazience. Geometryczna linearność brył oraz złamana biel płyty lakierowanej zestawiona z wyrazistym rysunkiem dekoru nadają meblom charakter, wdzięk i klarowność. Poprzez  zastosowanie systemu „push-to-open” projektantkom udało się zachować prostotę form, dzięki czemu meble z kolekcji INTRO są uniwersalne i wpisują się w nowoczesne wnętrza łazienek.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA