REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Poprawa wymaga zmian - konferencja dla salonów już w środę

 • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
 • 07 marz 2016 09:45
Poprawa wymaga zmian - konferencja dla salonów już w środę

W środę Polskie Stowarzyszenie Salonów Wyposażenia Wnętrz zaprasza na pierwszą z cyklu debat o przyszłości sklepów stacjonarnych. Spotkanie odbędzie się w Zambrowie, a swój udział w dyskusji zapowiedzieli przedstawiciele Rovese oraz Ceramiki Paradyż. Wstęp wolny po rejestracji.

REKLAMA

Polskie Stowarzyszenie Salonów Wyposażenia Wnętrz zaprasza do udziału w I Ogólnopolskim Forum Wyposażenia Wnętrz - zarówno w roli słuchaczy jak i aktywnych uczestników dyskusji o obecnej sytuacji w handlu stacjonarnym wyposażeniem łazienek. Spotkanie dla regionów podlaskiego warmińsko-mazurskiego oraz mazowieckiego odbędzie się 9 marca w godz. 9.00-16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zambrowie (ul. Prymasa St. Wyszyńskiego 2a 18-300 Zambrów).

Zaproszone zostały 3 wiodące polskie fabryki płytek - Rovese, Paradyż i Tubądzin.
Dwie z nich w składzie  Tomasz Służewski (dyrektor sprzedaży krajowej Ceramika Paradyż) oraz Łukasz Chyla (Acting Sales Director Grupa Rovese) będą odpowiadać na pytania przygotowane przez członków Stowarzyszenia i przez zaproszonych gości. Omówimy między innymi plany poszczególnych producentów na najbliższe lata, sposoby wspomagania działalności sklepów stacjonarnych w odniesieniu do innych kanałów dystrybucji - czytamy na profilu facebookowym Stowarzyszenia.

Od osób zainteresowanych udziałem w spotkaniu otrzymaliśmy informację, że prawdopodobnie dla uczestników forum zostaną przedstawione konkretne warunki współpracy z przynajmniej jedną z wiodących polskich fabryk płytek. Możemy też spodziewać się propozycji współpracy z jednym z producentów kabin prysznicowych, który w opinii naszego anonimowego rozmówcy "całkowicie rozwiązuje sprawę tarcia na linii sklep stacjonarny- klient- e sklep".

Cykl spotkań

W tym roku PSSWW planuje cykl pięciu konferencji, które zostaną zorganizowane na terenie całej Polski. Mają one na celu poruszyć temat zmian, które są coraz bardziej odczuwalne w naszej branży. Omówione zostaną m.in.

- sposoby zmniejszenia zbyt dużych różnic cenowych między sklepami tradycyjnymi i internetowymi,

- możliwość rozdzielenia oferty produktowej w zależności od kanału dystrybucji,

- formy ekspozycji zwiększające szanse sprzedaży,

- kolekcje dedykowane jako szansa rozwoju handlu tradycyjnego,

- korzyści z przystąpienia do Polskiego Stowarzyszenia Salonów Wyposażenia Wnętrz.

Zaproszenie na OFWW kierujemy do właścicieli oraz pracowników salonów łazienek, w tym m.in. do  członków Polskiego Stowarzyszenia Salonów Łazienek. Aby dotrzeć do jak najszerszej liczby odbiorców konferencja będzie promowana w mediach ogólnopolskich i lokalnych oraz w internetowych serwisach informacyjnych, a także promowana przez producentów zaproszonych do udziału w panelu dyskusyjnym - mówi Anna Jankowska, przedstawiciel Stowarzyszenia.

W przypadku chęci wzięcia udziału w OFWW region 1 należy pisać na adres biuro@pssww.pl lub dzwonić 533 717 200.

Portal RynekLazienek.pl jest patronem medialnym spotkania.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

 • Relacja będzie po weekendzie.
  • Redakcja, 2016-03-11 09:02:43
 • A może jakaś relacja z konferencji w Zambrowie ?
  • dario, 2016-03-11 08:50:31
 • konferencja jest bezpłatna!
  • AJ, 2016-03-07 12:36:15

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA