Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Portal Archiconnect.pl - nowe miejsce kontaktu z architektami już działa

  • Autor: Redakcja Magazynu Łazienka
  • 29 marz 2014 13:28
Portal Archiconnect.pl - nowe miejsce kontaktu z architektami już działa
Fot. Archiconnect.pl

Wystartował Archiconnect.pl – portal adresowany do projektantów specjalizujących się w aranżowaniu wnętrz, zarówno mieszkalnych, jak i publicznych.

REKLAMA

Dzięki niemu architekci zyskali miejsce do prezentacji swoich realizacji, zaś inwestorzy – narzędzie pomocne w poszukiwaniu projektantów.

Głównym celem serwisu Archiconnect.pl jest stworzenie platformy umożliwiającej skuteczną i wielopłaszczyznową wymianę informacji pomiędzy projektantami a potencjalnymi inwestorami. Portal zawiera wizytówki architektów oraz biur projektowych wraz z prezentacją ich najlepszych realizacji. Dzięki temu inwestor może znaleźć architekta, który najbardziej mu odpowiada pod względem reprezentowanego stylu aranżacji wnętrz.

Korzystając z naszego portalu, inwestor bez problemu trafi do najbardziej odpowiadającego mu projektanta. Marzysz o minimalistycznej kuchni? Przy pomocy wyszukiwarki znajdziesz pełen zestaw wnętrz tego typu wraz z danymi osób, które je zaprojektowały. Luksusowy salon w stylu glamour, a może surowy loft? Nie ma problemu. Dzięki portalowi Archiconnect.pl prosto i szybko odszukasz każde wymarzone wnętrze zaprezentowane w postaci atrakcyjnych zdjęć – mówi Mariusz Golak, redaktor naczelny portalu Archiconnect.pl.

Atutem portalu jest niewątpliwie bogaty zbiór zdjęć realizacji w czytelny sposób pogrupowanych w zależności od typu wnętrza i jego lokalizacji.

Wejdź na Archiconnect.pl.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA