REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Portal "Mamkuchnie.pl" w nowej odsłonie

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 29 sie 2016 12:34
Portal "Mamkuchnie.pl" w nowej odsłonie

Znany i lubiany portal internetowy poświęcony aranżacji i wyposażeniu kuchni - Mamkuchnie.pl przeszedł gruntowną metamorfozę.

REKLAMA

Portal Mamkuchnie.pl znajdujący się w portfolio wydawnictwa Publikator zmienił się, by móc prezentować czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści w nowoczesny sposób. Stąd nowy layout strony głównej z dużym focusem, cegiełkowym układem wyselekcjonowanych artykułów oraz dodatkowym miejscem na duże galerie zdjęć, a nawet filmy video. Dodatkowym atutem jest tu poręczny harmonogram wyświetlania nowych treści, dzięki czemu czytelnik nie przegapi najnowszych postów.

Najważniejsza zmiana dotyczy jednak sposobu prezentowanych treści. Specjalne menu z nowymi, bardziej czytelnymi kategoriami pozwala sprawnie poruszać się po całej stronie. Główne kategorie podzielone są na podkategorie, które w sposób maksymalny upraszają nawigację po stronie. Dzięki temu łatwiej jest odnaleźć w bogatym archiwum portalu informacje o konkretnych rozwiązaniach czy produktach dostępnych na rynku, np. modele baterii czy kolekcje płytek ceramicznych.

Rozszerzona została także liczba kategorii głównych, wśród których nowościami są: Inspirujemy, Doradzamy czy Sezon na…. Wszystko to po to, by jeszcze bardziej trafiać w gusta i upodobania czytelników.

Zobacz nową odsłonę portalu


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA