REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Poznaj Partnerów IV Forum Dobrego Designu

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 10 lis 2016 08:26
Poznaj Partnerów IV Forum Dobrego Designu

Już niedługo wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich, których interesuje dobre wzornictwo. Zobaczcie, kto w tym roku wspiera Forum Dobrego Designu!

REKLAMA

Co jest potrzebne do wykreowania produktu odnoszącego globalny sukces? Potężna firma z ogromnym budżetem i rozpędzoną machiną marketingową czy genialny projektant? Między innymi o tym będziemy rozmawiać podczas IV edycji Forum Dobrego Designu, która odbędzie 7 grudnia 2016 roku w Warszawie. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Ponad 800 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby rozmawiać o wszystkim, co designu dotyczy.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia wraz z naszymi gośćmi –najwybitniejszymi polskimi designerami i architektami – będziemy się zastanawiać, czy design powinien zmierzać w stronę elitarności czy masowości. Czy dobry design musi być drogi? Czy tani może być dobry? Czy i kiedy dobre wzornictwo dotrze do każdego polskiego domu? Omówimy najbardziej spektakularne sukcesy polskich start-upów, które powstały w oparciu o design, nasi eksperci przedstawią także możliwości finansowania młodych polskich firm z dziedziny wzornictwa użytkowego. Na naszej scenie wystąpią najciekawsi polscy projektanci, ci działający w kraju, ale i ci, którzy podbijają świat. Będziemy mówić o tym, jak odnieść sukces w trudnym świecie designu oraz jak promować dobre polskie wzornictwo poza naszymi granicami.

Podczas Forum po raz szósty zostaną wręczone tytuły Dobry Design 2017 za najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wykończenia wnętrz. Ich wyboru dokonało największe w Polsce profesjonalne jury złożone z ponad 130 architektów i projektantów wnętrz.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w Forum Dobrego Designu

REJESTRACJA TUTAJ

W tym roku Forum Dobrego Designu wspierają:

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA