REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Pracownicy Atlas śpiewają hymn dla Kamila Stocha

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 14 gru 2016 08:58
Pracownicy Atlas śpiewają hymn dla Kamila Stocha
fo. mat. prasowe Atlas

Grupa Atlas jest  sponsorem głównym Kamila Stocha. Po organizacyjnej wpadce, która miała miejsce podczas ostatnich zawodów w skokach narciarskich w Lillehammer, pracownicy łódzkiego Atlasa specjalnie dla polskiego Mistrza nagrali Mazurka Dąbrowskiego.

REKLAMA

Miniony weekend był dla kibiców skoków narciarskich wyjątkowy. Kamila Stoch stanął na najwyższym stopniu podium konkursu rozgrywanego w norweskim Lillehammer, Maciej Kot zajął miejsce tuż za nim. Podczas uroczystej dekoracji zawodników z pierwszej trójki zabrakło jednak polskiego hymnu.

Organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Norwegii nie dali rady z przygotowaniem hymnu Polski i w związku z tym pracownicy łódzkiego Atlasa postanowili zrobić Kamilowi wyjątkowy prezent. Specjalnie dla polskiego Mistrza nagrali Mazurka Dąbrowskiego. Jak się im udało można sprawdzić na kanałach Youtube i Facebook firmy Atlas.


To jednak nie koniec akcji. Firma Atlas przygotowała też dla Norwegów niespodziankę! Będzie nią płyta z oficjalną wersją hymnu Polski – Mazurka Dąbrowskiego. Tak, aby w przyszłości nie zabrakło jakże ważnego dla polskich skoczków i kibiców elementu towarzyszącego dekoracji.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA