REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prawie 30 tys. instalatorów na targach IFH Intherm

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 13 maj 2016 14:53
Prawie 30 tys. instalatorów na targach IFH Intherm
fot. Nuernberg Messe / Heiko Stahl

W dniach 5-8 kwietnia 2016 w niemieckiej Norymberdze odbyły się targi urządzeń sanitarnych, grzewczych, klimatyzacyjnych i energii odnawialnej IFH Intherm. Odwiedziło je 42 tys. osób, w tym 27 tys. instalatorów z branży sanitarnej.

REKLAMA

Targi IFH Intherm odbywają się na niemieckim rynku w cyklu dwuletnim - od 1976 roku. Wydarzenie przyciąga profesjonalistów branż sanitarnej, grzewczej, wentylacyjnej i energi odnawialnej  - wykonawców, inżynierów, instalatorów, planistów, architektów i hurtowników. 

Po targach ISH są jedną z ważniejszych imprez targowych branży w Niemczech. Wystawiło się tu ok. 700 wystawców, a tagi odwiedziło 42 tys. osób, w tym 27 tys. instalatorów z branży sanitarnej.

Tematem przewodnim tegorocznych targów IFH Intherm był "Smart Home". Na 400 metrach kwadratowych można było zobaczyć ok. 200 produktów dających możliwości w zakresie integracji cyfrowej i inteligentnego sterowania automatyki domowej.

W ramach targów odbyła się również wystawa poświęcona łazience - Bad Arena. Przedstawiała jak na ograniczonej przestrzeni różne pokolenia mogą osiągnąć dobre samopoczucie. Na specjalnym pokazie można też było zobaczyć innowacyjne produkty i rozwiązania dla małych i średnich łazienek, toalet dla gości czy bez barier.

Na targach IFH Intherm w Norymberdze pokazały się takie łazienkowe marki jak m.in. Bette, Kaldewei, Duscholux, Ideal Standard, Duravit, Villeroy &Boch, Kermi, Tece, Franke, Hewi, Keuco, Toto.

Na liście wystawców IFH Intherm 2016 można również znaleźć dwie firmy z Polski: Marmite oraz Metal-Fach.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA