REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezydent Sieradza nagrodził Grupę Tubądzin

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 17 sty 2017 10:18
Prezydent Sieradza nagrodził Grupę Tubądzin

13 stycznia br. podczas Spotkania Noworocznego w Hali MOSiR w Sieradzu Grupa Tubądzin otrzymała Nagrodę Prezydenta Miasta Sieradza w kategorii Inwestor – Mecenas. Firma została doceniona za nową inwestycję w regionie.

REKLAMA

Nagroda Prezydenta Miasta Sieradza to nowa inicjatywa, mająca na celu wyróżnienie osób, przedsiębiorstw czy instytucji, których działalność pozytywnie wpłynęła na wizerunek Sieradza. Kapituła w szczególny sposób zwróciła uwagę na nowy zakład produkcyjny Tubądzina, powstały w Sieradzu, którego uroczyste otwarcie odbyło się w listopadzie 2016 r.

Inwestycja ta, o wartości 170 milionów złotych, wpływa na rozwój regionu i zapewnia pracę 170 osobom.

Ponadto Grupa Tubądzin od lat zaangażowana jest w życie kulturalne Miasta. W ubiegłym roku została Mecenasem wystawy „Przyjaciele. Cierplikowski i Dunikowski”, aktywnie włączając się już kolejny raz w Open Hair Festival, sponsorowała jubileuszowy koncert kompozytora Piotra Cajdlera oraz objęła mecenatem koncert Dariusza Stachury, który odbył się w sieradzkiej kolegiacie.

W piątek, 13 stycznia br., Nagrodę z rąk Prezydenta Sieradza Pawła Osiewały odebrał Mirosław Jędrzejczyk, Prezes Zarządu Grupy Tubądzin.

- Chcemy serdecznie podziękować Prezydentowi Sieradza, Panu Pawłowi Osiewale, jak i całej Kapitule Nagrody za docenienie naszej nowej inwestycji, która powstała w tym mieście. Dzięki przychylności władz nową fabrykę udało nam się wybudować w ekspresowym tempie, zaledwie w ciągu dziewięciu miesięcy. Głęboko wierzymy w jej powodzenie i znaczący wpływ na rozwój regionu – mówił Mirosław Jędrzejczyk, Prezes Zarządu Grupy Tubądzin.

Kapituła Nagrody Prezydenta Miasta Sieradza, składająca się z pięciu członków pod przewodnictwem Prezydenta Pawła Osiewały, nagrodziła osoby oraz firmy w kategoriach: Osobowość Roku, Inwestor – Mecenas oraz w kategorii specjalnej Sieradz Lubię. W grupie nominowanych Inwestor – Mecenas oprócz marki Tubądzin, znaleźli się także Medana Pharma S.A., Scanfil oraz Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Noworoczne Spotkanie uświetnił koncert Morpheus Saxophone Quartet.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA