Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Producenci mebli łazienkowych jadą na targi do Ostródy

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 25 cze 2014 13:55
Producenci mebli łazienkowych jadą na targi do Ostródy
Stoisko firmy Stolkar na Międzynarodowych Targach Meblowych 2013 w Ostródzie. / fot. archiwum portalu www.meble.com.pl

Na początku września w Ostródzie odbędą się kolejne Międzynarodowe Targi Mebli. Wsród tegorocznych wystawców pojawią się także producenci mebli łazienkowych.

REKLAMA

41. edycja Międzynarodowych Targów Meblowych (MTM) w Ostródzie odbędzie się w dniach 2-5 września 2014. Znamy już pierwszych wystawców tegorocznych targów. Wśród nich na ten moment są trzy firmy produkujące meble łazienkowe - Oristo, Meble Wójcik oraz Extom Meble. 

W gronie wystawców znaleźli się już stali goście imprezy, nowi wystawcy oraz firmy, które po przerwie ponownie zaprezentują się w Ostródzie.  W trakcie MTM swoje najnowsze propozycje przedstawi marka Libro, a IMS Group, jedna z największych Grup Meblowych w Europie, zaprezentuje takie marki jak: Bydgoskie Meble, Etap SOFA, New Look oraz Helvetia. W gronie firm z zagranicy potwierdzonymi wystawcami są już dwie firmy z Iranu: Naghshineh Furniture i Tarahan Behform. W tym roku poza targami MTM i Arena Inside, zaplanowano także dodatkową atrakcję – pierwszy w regionie Warmia Mazury Festival Design.

Więcej informacji na stronie portalu www.meble.com.pl . 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA