REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Producenci mebli łazienkowych jadą na targi MTM Ostróda 2015

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 12 sie 2015 11:32
Producenci mebli łazienkowych jadą na targi MTM Ostróda 2015
Arena Ostróda, miejsce targów MTM Ostróda. fot. MTM.

Wśród kilkudziesięciu wystawców na tegorocznych Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie nie zabrakło też producentów mebli łazienkowych. Reprezentacja naszej branży będzie jednak zaledwie symboliczna.

REKLAMA

Jeszcze więcej wystawców, ciekawe rozwiązania, inauguracja nagrody targowej i wiele innych nowości, czyli Międzynarodowe Targi Meblowe zbliżają się wielkimi krokami.

42. edycja imprezy odbędzie się w tym roku w dniach 8-11 września. Na tegorocznej liście wystawców są już takie liczące się w branży firmy jak Meble Wójcik, Grupa IMS czy Meble Forte.

Wśród tegorocznych wystawców nie zabrakło też firm produkujących meble łazienkowe. W gronie wystawców znajdziemy więc firmę Deante, Deftrans czy Meblohand.

Targi cieszą się równie dużym zainteresowaniem zwiedzających – już wiadomo, że wybiera się na nie wiele misji handlowych z Gruzji, Hiszpanii, Niemiec i Skandynawii, a także firmy z Litwy, Rosji, Łotwy i Estonii. W tym roku organizatorzy wprowadzili specjalną platformę online expobilety.pl, poprzez którą profesjonalni odwiedzający mogą pobrać bilety i zaproszenia. 

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Meblowych będzie urozmaicona wieloma dodatkowymi wydarzeniami. Jednym z ich jest szereg paneli dyskusyjnych, poruszających tematy istotne dla wszystkich związanych z branżą meblową, takich jak np. najnowsze trendy w wyposażeniu wnętrz (porównanie tendencji polskich i światowych), tworzenie marki w branży meblowej, sytuacja krajowego rynku mebli czy sprzedaż mebli przez Internet. Partnerami w organizacji paneli jest wydawnictwo Promedia, Ogólnopolska Izba Gospodarcza Producentów Mebli oraz B+R Studio.

Kolejny raz targom towarzyszyć będzie Warmia Mazury Design Festival pod nazwą Strefa Polskiego Wzornictwa. To wyjątkowe wydarzenie, które pozwala na zaprezentowanie swoich pomysłów i osiągnięć projektantom sztuki użytkowej. Wejście do Strefy będzie otwarte, każdy odwiedzający będzie mógł zapoznać się z pracami i podyskutować z ich autorami.

Międzynarodowe Targi Meblowe swoją opinię spotkania profesjonalistów zawdzięczają również temu, że odbywają się w formule B2B. W tym roku zostanie ona dodatkowo uzupełniona o aranżowane spotkania biznesowe. Dzięki sieci Enterprise Europe Network uczestnicy targów mogą wcześniej ustalić plan bezpośrednich rozmów z partnerami, z którymi współpraca byłaby dla nich najbardziej pożądana. Takie rozwiązanie pozwala na efektywne zaplanowanie czasu spędzonego na targach.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA