REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Producent armatury jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Niemczech

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 06 maj 2016 07:08
Producent armatury jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Niemczech
fot. Siedziba Grohe w Duesseldorfie

Co sprawia, że ​​firma jest innowacyjna? W jaki sposób można rozpoznać innowację? Odpowiedzi na te pytania szukały niemieckie firmy brand eins Wissen oraz Statista.

REKLAMA

Zapytały 2,056 przedstawicieli firm, które zdobyły nagrodę innowacyjności w poprzednich latach oraz 4,326 ekspertów Atheneum Partners - globalnej sieci transferu wiedzy, którzy producenci są na niemieckim rynku najbardziej innowacyjni. Zasugerowali 1800 firm, z których 256 znalazło się na liście "Innovator of the Year 2016". Jedną z takich firm jest Grohe.

256 firm z 20 różnych gałęzi przemysłu były oceniane w trzech obszarach innowacji: produktów, procesów i kultury korporacyjnej.

- Jesteśmy dumni, że eksperci uznali naszą zdolność do innowacji i umieścili nas na górze listy. To wielki zaszczyt, że zostaliśmy wybrani spośród tak dużej liczby znanych światowych innowatorów. Będziemy dążyć, aby sprostać tytułowi Innowator Roku 2016 i kontynuować wprowadzanie do branży armatury sanitarnej innowacyjnych technologii, projektów i produktów - powiedział Michael Rauterkus, prezes Grohe.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA