REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Produkty Laufen i Roca w finale Konkurs Dobry Wzór 2016

  • Autor: Redakcja
  • 11 sie 2016 12:58
Produkty Laufen i Roca w finale Konkurs Dobry Wzór 2016
fot. Roca

Formuła ceramiki Roca Finceramic oraz aplikacja Lubię Wodę otrzymały rekomendacje jury w organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie ogólnopolskim Konkursie Dobry Wzór 2016.

REKLAMA

Celem konkursu jest wyróżnienie produktów i usług charakteryzujących się wysoką jakością wzornictwa oraz wspieranie ich producentów i dystrybutorów. 

Rozwiązania marki Roca uzyskały rekomendacje z obszarów Dom i Usługi. Do tegorocznej edycji konkursu Dobry Wzór nadesłano rekordową liczbę zgłoszeń – 222 produkty i usługi. Sześcioosobowe jury powołane przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wyłoniło finalistów poszczególnych kategorii. Nowa formułą ceramiki Roca FINCERAMIC® znalazła się w gronie 45 finalistów. Do grona 11 finalistów strefy Usługi zakwalifikowano aplikację Lubię Wodę.

Fineceramic® to nowa innowacyjna formuła ceramiki stworzona przez firmę Roca. Umożliwia wytworzenie umywalek o niezwykle cienkich ściankach, które mają jeszcze ciekawszy design, są lżejsze i trwalsze, nie tracąc nic ze szlachetności materiału. Umywalki Inspira wykonane z Fineceramic® są jednocześnie cienkie i niebywale wytrzymałe. Modele w wersji Square, Round i Soft zaskakują świeżą formą i dają wiele możliwości aranżacyjnych.

Bezpłatna Aplikacja Lubię Wodę dostępna jest w sklepie Google Play oraz Apple Store. Projekt jest jednym z elementów szerszych działań Roca zmierzających do uświadamiania malejących zasobów wody pitnej na świecie. Pokazuje konsumentom, że racjonalne zużycie wody to takie, które zaspokaja potrzeby domowników, nie powodując przy tym niepotrzebnych strat. Aby oszczędzać wodę wystarczy zacząć od eliminacji złych nawyków.

Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni 20 października br. Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana od 21 października do 1 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, przy ul. Świętojerskiej 5/7


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA