REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Produkty marki Geberit w finale konkursu Dobry Wzór 2016

  • Autor: Rynek Łazienek
  • 22 sie 2016 14:14
Produkty marki Geberit w finale konkursu Dobry Wzór 2016
fot. Geberit
Produkty marki Geberit w finale konkursu Dobry Wzór 2016
Produkty marki Geberit w finale konkursu Dobry Wzór 2016

Do dwudziestej trzeciej edycji konkursu organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego zostały zarekomendowane dwa produkty marki Geberit.

REKLAMA

Zarówno odpływ liniowy Geberit CleanLine oraz bezdotykowy przycisk spłukujący Sigma80 zostały zgłoszone w kategorii Dom, która co roku cieszy się największą popularnością. Oba produkty pozytywnie przeszły pierwszy etap oceny i zostały zakwalifikowane przez Komisję Ekspertów do finału konkursu, który zostanie rozstrzygnięty w październiku.

Do konkursu Dobry Wzór co roku zapraszani są producenci, dystrybutorzy, usługodawcy i studia projektowe, których produkty lub usługi spełniają wymogi dobrego wzornictwa i zostały zarekomendowane przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

W trwającej edycji konkursu zgłoszenia poddawane są dwuetapowej ocenie wzorniczej aż w dziewięciu kategoriach. W pierwszym etapie finalistów wyłoniła Komisja Ekspertów, natomiast laureatów konkursu wskaże powołane multidyscyplinarne jury. Bieżąca edycja przyniosła ze sobą nowy rekord - do konkursu zgłoszono aż 222 produkty i usługi. Najliczniejszą sferą okazał się Dom, w której rywalizuje 87 produktów. W kategorii, w której ocenie podlega design, jako sposób na uproszczenie codziennych czynności i upiększenie najbliższego otoczenia, nie mogło zabraknąć produktów marki Geberit

Odpływ liniowy Geberit CleanLine

Odpływy liniowe Geberit CleanLine nie posiadają ukrytych krawędzi i kantów, zapewniając odpowiedni poziom higieny. Niewielkich rozmiarów pokrywę odpływu z przymocowanym, innowacyjnym koszykiem, który zatrzymuje zanieczyszczenia, zdejmuje się jednym ruchem ręki i błyskawicznie czyści.

Ponadto odpływ wykonany ze stali szczotkowanej można przyciąć do odpowiedniej długości i dzięki temu idealnie dopasować do obszaru natrysku i łatwo zamontować. Raz zainstalowany, działa jak otwarta powierzchnia, w której woda zbiera się i spływa do odpływu po powierzchni kolektora, dzięki czemu nie tworzą się zbiorowiska brudu. także doskonała technologia uszczelniania, która została dopracowana w najdrobniejszych szczegółach przez szwajcarskich ekspertów. 

Przycisk spłukujący Geberit Sigma80

Geberit Sigma80, dzięki zastosowanej w systemie nowoczesnej technologii, może bez przeszkód spełnić oczekiwania klientów, którzy chcą higienicznie i łatwo korzystać z toalety. Produkt skierowany jest też do osób, które cenią design i lubią otaczać się technologicznymi nowościami. Przycisk Geberit Sigma80 to minimalizm, w którym główną rolę odgrywa gra światła i kolorów. Wykonany jest ze szkła czarnego lub lustrzanego z liniami światła LED.
Geberit Sigma80 działa w systemie oszczędnego spłukiwania dwudzielnego. Zamiast dwóch przycisków o różnych rozmiarach, uruchamianie odbywa się za pomocą dwóch linii światła o różnych długościach. Resztę pracy wykonuje serwomechanizm umiejscowiony za przyciskiem.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA