REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Projekt Akademia Roca w II etapie konkursu "Złote Spinacze"

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 13 paź 2016 10:12
Projekt Akademia Roca w II etapie konkursu "Złote Spinacze"

Akademia Roca „Łazienka Dostępna” otrzymała nominację jury do II etapu Konkursu Złote Spinacze 2016, który jest organizowany przez Związek Firm Public Relations.

REKLAMA

Celem konkursu jest wyróżnienie najlepszych projektów kampanii i akcji PR zgłoszonych do jednej z 27 kategorii konkursowych.

Akademia Roca „Łazienka Dostępna” to projekt w formie poradnika dotyczącego aranżacji i wyposażenia łazienki, z uwzględnieniem osób niepełnosprawnych, seniorów i dzieci. Jego głównym założeniem jest przybliżenie tematyki dostępności łazienki w przestrzeni prywatnej i publicznej.

Akademia Roca zwraca uwagę na to, jak ważne jest zapewnienie samodzielności w łazience osobom z różnego rodzaju ograniczeniami, zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej. Pokazuje, że łatwy dostęp do łazienki umożliwia im wyjście z zamkniętego świata własnej niemocy, pozwala żyć aktywnie i w sposób godny.

Akademia Roca „Łazienka Dostępna” jest też kompendium wiedzy o dedykowanych tej grupie odbiorców rozwiązaniach łazienkowych, źródłem porad i prostych w zastosowaniu wskazówek, uwzględniających aspekty zarówno praktyczne, jak i estetyczne, często w takich przypadkach pomijane.

Projekt został zrealizowany wspólnie przez Roca Polska, agencję Solski Burson-Marsteller oraz z pracownię graficzną Fabric Studio. Uzyskał rekomendację w kategorii głównej konkursu - Custom Publishing. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 2 grudnia br. podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w hotelu Westin w Warszawie.

REKLAMA

Komentarze

  • Roca zawsze za najnowszymi trendami podąża. Brawo, oby tak dalej.
    • Leszek, 2016-10-31 19:51:48

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA