REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Przegląd prasy: Deante na targach pracy w Łodzi

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 29 kwi 2016 14:58
Przegląd prasy: Deante na targach pracy w Łodzi
fot. Shutterstock

Deante ma udane doświadczenia ze współpracy z absolwentami kierunków artystycznych. Dlatego wzięło udział w łódzkich targach skierowanych do studentów takich specjalizacji.

REKLAMA

W Akademii Sztuk Pięknych im. Strzemińskiego trwały w ubieglym tygodniu (21 - 22 kwietnia) pierwsze Ogólnopolskie Targi Pracy dla Uczelni Artystycznych. Wśród blisko 20 wystawców znaleźli się również przedstawiciele Deante. 

Wydarzenie na swoich stronach relacjonuje Dziennik Łódzki, pisząc że "targi dla młodych artystów z dyplomem, albo tuż przed nim, przyciągną, nie tylko studentów z ASP, ale także z Akademii Muzycznej oraz Szkoły Filmowej".

Zauważa też stoisko Deante, które przyciąga "ekspozycją kranów w żywych kolorach". Anna Kowalska, zastępca dyrektora handlowego ds. marketingu w firmie Deante, opowiada dziennikarzowi, że "poza osobami po wzornictwie, szukamy architektów wnętrz, a ponadto grafików: np. do tworzenia folderów naszych produktów" i wspomina udane współprace z absolwentami łódzkiej ASP - dla Deante Małgorzata Płoskońska zaprojektowała baterie z jubileuszowej serii Hiacynt, zaś Michał Łój - kolekcję zlewozmywaków Adante i Rapido. 

Firma miała także swoje wystąpienie podczas targów.

Za: Dziennik Łódzki.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA