REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Radaway ogłasza konkurs na grawer

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 04 lis 2016 09:20
Radaway ogłasza konkurs na grawer
fot. Radaway

Firma Radaway organizuje dla studentów łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych konkurs na wzór graweru.

REKLAMA

Grawerowanie na szkle to innowacyjny sposób na unikalną ozdobę łazienki, wpisujący się w aktualny trend personalizacji wnętrz. Producent kabin prysznicowych ze Swarzędza pod Poznaniem wprowadził go w ostatnich miesiącach do swojej oferty.

Do konkursu na nowy wzór graweru zostali zaproszeni studenci z Pracowni Projektowania Produktu prowadzonej przez prof. dr hab. Grzegorz Reński z wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz ASP w Łodzi. Młodzi twórcy uczą się tam, jak stworzyć atrakcyjny wizualnie projekt odpowiadający na potrzeby użytkownika, który jednocześnie będzie zgodny z możliwościami technologicznymi i konstrukcyjnymi.

- Wierzymy, że młodzi, kreatywni ludzie mogą pomóc nam spojrzeć na nasze produkty świeżym okiem i zaprezentować inspirujące pomysły. Z drugiej strony będzie to dla nich świetna okazja na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego – mówi Hanna Błaszak z firmy Radaway.

– Chciałbym, żeby jak najwięcej moich studentów znalazło swoje miejsce na rynku pracy. Udział w takich konkursach pomaga osiągnąć ten cel – mówi profesor i dodaje: - 20-latkowie są bardzo twórczy, a technika graweru na szkle nie jest im całkiem obca, więc na pewno poradzą sobie z wyzwaniem - mówi prof. Grzegorz Reński.

Studenci mają na przygotowanie zadania konkursowego cały semestr. Zwycięskie projekty poznamy w marcu 2017 r.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA