Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Radaway partnerem Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 28 sie 2014 09:45
Radaway partnerem Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu
W ramach partnerstwa ze Szkołą Produkcji Wnętrz i Designu - Daniel Roszak, dyrektor techniczny z firmy Radaway przekaże designerom niezbędną wiedzę na temat projektowania i produkcji kabin prysznicowych. / Fot. Radaway

Firma Radaway została partnerem Szkoły Produkcji Wnętrz i Designu - projektu mającego na celu popularyzację wiedzy o nowych trendach na świecie w aspekcie wnętrz oraz budownictwa indywidualnego, obiektów publicznych, hoteli i infrastruktury.

REKLAMA

W ramach partnerstwa ze Szkołą Produkcji Wnętrz i Designu - Daniel Roszak, dyrektor techniczny z firmy Radaway przekaże designerom niezbędną wiedzę na temat projektowania i produkcji kabin prysznicowych.

Przedstawienie produktów w praktycznych realizacjach będzie natomiast podstawą do dyskusji i refleksji nad zaprojektowanymi rozwiązaniami. Będzie to także punkt wyjścia do stworzenia przez młodych twórców nowego modelu kabiny. Zaprojektowane przez nich wzory i modele elementów wyposażenia staną się również podstawą nowej kolekcji, której celem jest promowanie polskich wyrobów i polskiego designu.

(Źródło: Radaway)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA