REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rafał Przygocki z firmy Marmorin Design na Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Redakcja ryneklazienek.pl
  • 13 kwi 2018 11:21
Rafał Przygocki z firmy Marmorin Design na Forum Branży Łazienkowej
Rafał Przygocki - Marmorin Design

Rafał Przygocki, zarządzający firmą Marmorin Design w Polsce weźmie udział w panelu dyskusyjnym, w całości poświęconemu łazienkom premium. Będzie debatował, wraz z innymi uczestnikami dyskusji, czym wyróżnia się łazienka premium i co jest najważniejsze przy jej projektowaniu – design, ekologia a może nowoczesne rozwiązania?

REKLAMA

Rafał Przygocki jest nieprzerwanie związany już od 23 lat z branżą łazienkową . Duże doświadczenie oraz wiedza pozwalają mu się błyskawicznie orientować w zmieniających trendach i kierunkach rozwoju branży.

Z Marmorin Design związany jest od 8 lat, jak sam przyznaje „na dobre i na złe”. Odpowiada za prowadzenie szkoleń dedykowanym dystrybutorom produktów i marek Marmorin.

Rafał Przygocki jest też mocno zaangażowany w wprowadzaniu na rynek nowych marek i produktów firmy Mochnik. W obecnej chwili swoją pozycję ugruntowały dwie z nich: Colorimo i Glasimo. Współpracuje też z architektami i projektantami przy projektach wnętrz – sam dobiera i zestawia wyposażenie – marki premium.

Rafał Przygocki weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna".

>>>Zarejestruj się<<<

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA