REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ravak prezentuje nową stronę internetową

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 12 sty 2016 09:04
Ravak prezentuje nową stronę internetową
fot. Ravak

Producent wyposażenia łazienek zaprezentował nową wersję swojej firmowej witryny.

REKLAMA

Wszystkie produkty z oferty firmy na nowej witrynie zaprezentowano w postaci inspirujących wizualizacji, w których wzornictwo poszczególnych serii zostało dodatkowo podkreślone przez zbliżenie na detale. Na nowej stronie dominuje prostota, witryna ma być bardziej funkcjonalna, a projekt czystszy - ma to też pokrywać się z filozofią marki.

Produkty na stronie podzielone zostały według preferencji klientów na strefę Kąpieli i strefę Prysznica. Oddzielnie też znajdziemy produkty uzupełniające: meble, umywalki, baterie czy akcesoria łazienkowe. Dla osób poszukujących kompleksowych rozwiązań przygotowana została dedykowana strona z konceptami łazienkowymi, w których produkty ułożone są w serie dopasowane pod względem wzornictwa. Znajdziemy tam zarówno rozwiązania do małych łazienek, jak i salonów kąpielowych.

Po stronie poruszamy się intuicyjnie. Poszukując kabiny prysznicowej w jednym miejscu znajdujemy odpowiedni brodzik, syfon, dobierzemy siedzisko czy inne niezbędne akcesoria. Dużym ułatwieniem przy wyborze kompletnego wyposażenia łazienki jest zakładka „możliwe dodatki”, gdzie znajdziemy sugerowane przez producenta elementy wyposażenia łazienki.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA