REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Remont łazienki – mobilna pomoc od Grohe

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 02 cze 2015 10:22
Remont łazienki – mobilna pomoc od Grohe

Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz poradników poruszających tematykę wykańczania wnętrz. Architektom z pomocą przychodzą zaawansowane programy, dzięki którym specjaliści są w stanie idealnie rozpracować przestrzeń i dobrać dodatki. Ale jak rozwiązać problem, gdy nie możemy skorzystać z usług architekta?

REKLAMA

Z pomocą przychodzą producenci instalacji sanitarnych oferując aplikacje mobilne z funkcją skompletowania baterii i umywalek. Marka Grohe wykorzystując popularność aplikacji mobilnych oraz smartfonów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych, dając możliwość doboru produktów za pośrednictwem tego typu rozwiązań.

Aplikacje dostępne są dla użytkowników korzystających na co dzień z różnych systemów operacyjnych, umożliwiając stworzenie zestawień za pośrednictwem systemu IOS, Android oraz na stronach internetowych.

W bazie aplikacji marki widnieje ponad 1500 propozycji. W ten sposób klienci mogą wybrać dogodne rozwiązania i zapisać je na dysku, bądź wysłać mailem. Ułatwia to również konsultację ze specjalistą, który po weryfikacji naszych planów dodatkowo zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

Projektując aplikacje mobilne brane są pod uwagę przede wszystkim kwestie związane z funkcjonalnością tj. czy podczas mycia rąk woda nie będzie się rozpryskiwać i baterie zostały zainstalowane pod odpowiednim kątem.

Do aplikacji Grohe BestMatch™ trafiły wyłącznie te zestawienia produktów, które pozytywnie przeszły weryfikację techniczną i wzorniczą. Aplikacja jest dostępna na stronie http://best-match.grohe.com/pl_PL/start/.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA