REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Roca członkiem European Water Label

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 16 marz 2015 15:24
Roca członkiem European Water Label
Water Label

Roca przyłączyła się do inicjatywy European Water Label skupiającej producentów z 34 krajów zaangażowanych w promowanie efektywnego zużycia wody poprzez poprawę wydajności produktów używanych w łazience.

REKLAMA

Firma Roca promuje racjonalne korzystanie z energii oraz wody już niemal od 100 lat. Również w procesie produkcyjnym dba o środowisko naturalne w ramach projektu Eko Roca. Marka w 1960 roku jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek toalety ograniczające zużycie wody. 

Od niedawna Roca przyłączyła się do inicjatywy European Water Label skupiającej producentów z 34 krajów zaangażowanych w promowanie efektywnego zużycia wody poprzez poprawę wydajności produktów używanych w łazience. Obecnie do jej zadań należy uzupełnienie bazy danych dostępnej dla użytkowników o informacje związane ze zużyciem wody w 8000 produktach (w tym: 200 z portfolio Roca) od ponad 70 różnych marek. Zaangażowanie Roca w ten projekt jest dowodem starań firmy w osiąganie coraz bardziej efektywnego i racjonalnego systemu wykorzystania wody.

Więcej informacji: http://www.europeanwaterlabel.eu/ 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA