REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Roca na golfowym polu - sponsorem Gliwickiego Klubu Golfowego

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 08 sie 2016 14:20
Roca na golfowym polu - sponsorem Gliwickiego Klubu Golfowego
fot. Krzysztof Ubranowicz, FLICKR

W czerwcu br. golfiści skupieni wokół Gliwickiego Klubu Golfowego i zaproszeni goście mogli stanąć w szranki jubileuszowych zawodów, z okazji 10-lecia istnienia klubu. Roca Polska została sponsorem tego wydarzenia.

REKLAMA

Są takie miejsca na mapie Polski, które mimo braku pola golfowego, mają bogatą historię związaną z tą dyscypliną. Takim miejscem bez wątpienia są Gliwice. 29 kwietnia 2006 r. powstał Gliwicki Klub Golfowy, a dzień później, w Siemianowicach Śląskich odbył się turniej założycieli GKG. Od tej pory minęła dekada. 

Obecnie klub skupia 72 członków, którzy ciągle doskonalą swoje umiejętności, uczestnicząc w wielu turniejach organizowanych na terenie kraju, Europy, a także na innych kontynentach. GKG jest organizatorem kilku turniejów w sezonie dla swoich członków i graczy zaproszonych, oraz corocznie bierze czynny udział w Ogólnopolskim Dniu Golfa.

Z okazji jubileuszu, GKG zorganizował w dniu 19 czerwca po raz 10-ty turniej, który odbył się w Siemianowicach Śląskich. W spotkaniu uczestniczyło około 100 golfistów oraz sponsorzy, gdzie pod okiem instruktora mogli uczyć się gry i brać udział w konkursach. Relaks po turnieju w najnowszej wannie SPA Genesis Poolspa zapewnił sponsor – Roca Polska.

Wanna SPA Genesis, o wymiarach 213x213 cm to pierwsza wieloosobowa, przenośna wanna spa z dwiema leżankami - komfortowa nowość w ofercie POOLSPA. Dzięki zastosowaniu filtra piaskowego kąpiel w niej gwarantuje niezwykłe doznania.

Projekt  siedziska do wanny Genesis był przedmiotem pracy dyplomowej Ewy Leśniak, przygotowanej pod kierunkiem profesora Jerzego Wuttke, w Pracowni Projektowania Produktu Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA