REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Roca pięciokrotnie powiększyła swoją bazę BIM

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 10 sie 2017 11:24
Roca pięciokrotnie powiększyła swoją bazę BIM
Fot. Pexels

Ponad pięciokrotne zwiększenie liczby BIM Objects, z których skorzystać mogą projektanci, jest kolejnym krokiem firmy w realizowaniu jej polityki wspierania architektów w ich codziennej pracy.

REKLAMA

W celu ułatwienia pracy architektom i projektantom firma Roca ponad pięciokrotnie poszerzyła listę produktów opracowanych graficznie na użytek BIM Objects. 

BIM to system pozwalający na tworzenie profesjonalnych, przystępnych dla odbiorcy projektów wnętrz, wykorzystujący realne produkty, umożliwiając wkomponowanie ich w istniejąca przestrzeń. System pozwala na  wygenerowanie wizualizacji, co pozwala ocenić jak zaprogramowane pomieszczenie wyglądałoby w rzeczywistości. Obecnie ponad 520 produktów firmy Roca można pobrać ze strony www.roca.pl w postaci pliku do wykorzystania w systemie BIM.

Pliki najlepiej pobrać bezpośrednio ze strony producenta (www.roca.pl), za pomocą dedykowanej zakładki, dzięki czemu zyskać można pewność, że produkt dostępny jest na polskim rynku lub ze strony http://bimobject.com/en/product?brand=roca?.

Obchodząca w tym roku 100lecie powstania firma Roca od początku swej historii kładzie duży nacisk na bieżący kontakt ze środowiskiem projektantów i architektów. W Polsce od wielu już lat współpracuje ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich oraz Wydziałami Architektury i Projektowania Wnętrz na polskich uczelniach, organizując konkursy, sponsorując wykłady i wspierając młodych projektantów na ich drodze kariery.

 

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA