Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Roca Polska zaprasza na Forum Dobrego Designu

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 01 gru 2017 15:10
Roca Polska zaprasza na Forum Dobrego Designu

Marka Laufen jest jednym z partnerów głównych Forum Dobrego Designu 2017. Jakie produkty i łazienkowe trendy zaprezentuje w tym roku? Opowiada o tym Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu Roca Polska.

REKLAMA

- Świat wokół nas staje się coraz bardziej inteligentny. Elektryczne samochody, smartfony, smartwatche, inteligentne domy. Kolejnym krokiem jest inteligentna toaleta. Więcej na ten temat i na temat innych trendów w łazience na podstawie produktów Laufen i Roca będzie można posłuchać podczas Forum Dobrego Designu, na które serdecznie Państwa zapraszam - mówi Joanna Dec-Galuk, dyrektor marketingu Roca Polska. 

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA