Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Roca remontuje łazienki w warszawskim kinie Luna

  • Autor: Ryneklazienek.pl, MB
  • 19 lis 2014 13:02
Roca remontuje łazienki w warszawskim kinie Luna
Kino Luna w Warszawie. Fot. Panek, Wikipedia Commons

Firma Roca rozpoczęła remont łazienek w kinie Luna – miejscu kultowym dla Warszawiaków. Działania mają uczcić Światowy Dzień Toalet, który obchodzony jest 19 listopada.

REKLAMA

Roca swoimi działaniami chce także zwrócić uwagę Polaków na poważny problem wielu mieszkańców Ziemi: brak dostępu do infrastruktury sanitarnej.

Kino Luna to niezwykłe miejsce na mapie Warszawy – tym bardziej wyjątkowe ze względu na misję placówki, którą jest także promocja kultury niekomercyjnej. Jej odbiór zaburzają jedynie od dawna niemodernizowane łazienki. Roca sprawi, że toalety w gmachu kinowym zyskają nową oprawę aranżacyjną, pełną nowoczesnych i ekologicznych sprzętów sanitarnych na miarę tak popularnego oraz cenionego miejsca.

Remont łazienek w kinie Luna to wyraz idei społecznej odpowiedzialności, którą kieruje się w swojej działalności firma Roca. Ma również pobudzić dyskusję o stanie sanitarnym Polski oraz świata.

Chcemy uświadomić Warszawiakom, i nie tylko, że nie każdy mieszkaniec Ziemi ma swobodny dostęp do infrastruktury sanitarnej. Ważne, aby podejmować działania, mające na celu poprawę warunków sanitarnych zarówno w skali globalnej, jak i lokalnej. Informować o konieczności zmian, edukować, pobudzać do myślenia. Ponadto komfort korzystania z miejsc publicznych jest w dużej mierze uzależniony od stanu toalet, czego doskonałym przykładem było kino Luna  – tłumaczy Klaudia Bączek, Brand Communication & PR Coordinator Roca Polska.

Ze względu na swoja misję kino Luna jest idealnym miejscem, aby zamanifestować te kwestie.

Myśl o odnowieniu kinowych łazienek towarzyszyła nam od dawna. Ich remont stanowi zarówno rozwiązanie pilnej potrzeby, jaki i ma znaczenie symboliczne. Gdzie indziej, jak w miejscu kulturotwórczym, gromadzącym rzesze ludzi wrażliwych na problemy świata, można rozpocząć debatę o stanie sanitarnym świata. Ponadto dzięki metamorfozie obiekt będzie mógł jeszcze lepiej służyć mieszkańcom Warszawy i okolic – mówi Piotr Olak, przedstawiciel firmy zarządzającej kinem Luna. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA