REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rok 2017 najlepszym w historii Grupy SBS

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 07 gru 2017 12:00
Rok 2017 najlepszym w historii Grupy SBS
Rys. Grupa SBS

Mijający rok był dla Grupy SBS nie tylko czasem podsumowań i świętowania 15-lecia, ale także wytężonej pracy, która zaowocowała 11% wzrostem obrotów – tj. dwukrotnie więcej, niż przyrost w branży. Także wartość zakupu towarów wyniesie ponad 600 mln. złotych, co potwierdza, że Grupa SBS objęła rolę lidera w branży HVAC.

REKLAMA

Świętująca w tym roku 15-lecie działalności Grupa SBS odnotowała 11% wzrost obrotów – tj. dwukrotnie więcej, niż przyrost w branży. Także wartość zakupu towarów wyniesie ponad 600 mln. złotych, co potwierdza, że Grupa SBS objęła rolę lidera w branży HVAC.

Odnoszące sukcesy marki domowe

Marki domowe, takie jak Keller, Nanopanel czy Delfin, w Grupie SBS mają bardzo długą tradycję. Pierwszy produkt Marki Domowej Delfin trafił na rynek 14 lat temu. Od tego czasu portfolio Grupy w tym aspekcie sukcesywnie się rozszerza i jest modyfikowane. Wzrost sprzedaży produktów marek domowych wyniesie w 2017 r. 12% - podobnie jak na markach premium.

Grupa SBS dostrzegana przez badaczy rynku i branżę

W mijającym roku Grupa została doceniona przez trzy niezależne gremia obserwujące i analizujące polskie przedsiębiorstwa:

Lista 500 Rzeczpospolitej – obecna pozycja stanowi wzrost o 20 lokat w stosunku do roku poprzedniego. Grupa jest także jedną z 6. największych przedsiębiorstw w Regionie Łódzkim, które znalazły się na tej liście.
Perły Polskiej Gospodarki - Grupa SBS otrzymała Perłę Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże, zajmując wysoką 13. lokatę.
„System Instalacyjny Roku" w kategorii pompy dla Pomp Keller PRO Eko, przyznany przez Czytelników czasopisma „Rynek Instalacyjny”. Warto zaznaczyć, że w plebiscycie nasze produkty zdobyły aż 75% wszystkich  głosów oddanych w tej kategorii.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA