REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rosanero w rękach Anders Meble

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 30 cze 2017 11:40
Rosanero w rękach Anders Meble
Anders Meble

Anders Meble przejęła firmę Rosanero, produkującą m.in. meble łazienkowe.

REKLAMA

Anders meble, uznany dostawca specjalistycznych zabudów wnętrz, wyposażenia obiektów hotelowych, restauracyjnych oraz biurowych, wykupiła firmę Rosanero, polskiego producenta nowoczesnych mebli i akcesoriów do wnętrz.

Przejęcie stanowi element długofalowej strategii rozwoju i ma na celu wzmocnić pozycję firmy na rynku meblarskim. Anders Meble zapewnia, że dołoży wszelkich starań, by utrzymać najwyższą jakość produktów oferowanych przez Rosanero, tak, aby nadal były one synonimem nowoczesnego designu i wyjątkowej trwałości.

Firma Anders Meble funkcjonuje od 1993 roku. Specjalizuje się w wyposażaniu obiektów hotelowych, biurowych, restauracyjnych, a także punktów usługowych (salony jubilerskie, perfumerie) oraz kuchni. Przez ponad 20 lat działalności udało jej się zbudować silną pozycję na rynku meblarskim. Oferta firmy obejmuje projektowanie, produkcję i montaż. Firma dysponuje zespołem wykwalifikowanych fachowców oraz nowoczesnym parkiem maszyn połączonym z działem tapicerni i lakierni dającymi firmie nieograniczone możliwości produkcyjne. Pozwala to na kompleksową obsługę klienta oraz umożliwia zaspokojenie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań.

Rosanero to polski producent mebli i akcesoriów do wnętrz, a teraz także główna marką firmy Anders Meble. polski producent nowoczesnych mebli i akcesoriów do wnętrz. W ofercie Rosanero znajdują się m.in.: komody, meblościanki, stoliki, ławy, meble łazienkowe, łóżka, sofy, fotele oraz artykuły dekoracyjne. Wszystkie meble powstają na zamówienie i są wytwarzane w Polsce, we własnym zakładzie produkcyjnym. 


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA