REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rovese chce rozwijać aktywność na Facebooku

  • Autor: mat. prasowe, Ryneklazienek.pl
  • 25 sie 2015 23:22
Rovese chce rozwijać aktywność na Facebooku
fot. Thomas Angermann, Flickr

Od początku sierpnia nowo zatrudniona agencja interaktywna pracuje nad wizerunkiem marek Cersanit i Opoczno w mediach społecznościowych. Współpraca na czas nieokreślony obejmuje zapoczątkowanie i rozwój komunikacji na Facebooku, pozyskiwanie fanów oraz moderację dyskusji i raportowanie.

REKLAMA

Agencja Abanana Advertising odpowiada za rozwój komunikacji marek Cersanit i Opoczno (Grupa Rovese SA) na Facebooku. Umowę zawarto na czas nieokreślony.

Agencja interaktywna Abanana Advertising dla Cersanitu i Opoczna pracuje od początku sierpnia br. Współpraca na czas nieokreślony obejmuje zapoczątkowanie i rozwój komunikacji na Facebooku, pozyskiwanie fanów oraz moderację dyskusji i raportowanie.

- Dla Rovese głównym motywem działań jest możliwość bezpośredniej interakcji z konsumentem, usłyszenie jego opinii na temat marek i produktów. Agencja została wybrana z uwagi na zaproponowane ciekawe rozwiązania oraz doświadczenie w budowaniu komunikacji w social media - opisuje Cezary Urynowicz, marketing project manager w Grupie Rovese.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA