REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rozpoczęła się tegoroczna odsłona akcji Geberit on Tour

  • Autor: Redakcja RynekLazienek.pl
  • 05 cze 2017 11:48
Rozpoczęła się tegoroczna odsłona akcji Geberit on Tour
Rozpoczęła się tegoroczna odsłona akcji Geberit on Tour

Już po raz szósty truck Geberit On Tour wyruszył w trasę. W tym roku ramach akcji odbędą się 33 spotkania dla instalatorów w 40 lokalizacjach w całej Polsce. Uczestnicy zdobędą wiedzę o rozwiązaniach technologii sanitarnej i nowościach produktowych Geberit.

REKLAMA

Każda kolejna edycja Geberit On Tour cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku potrwa ona do połowy lipca. Podczas śniadania, z aromatyczną kawą, instalatorzy będą mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat najnowszych produktów, a w szczególności systemu rurowego Geberit Volex. Dla uczestników spotkań przewidziano wiele atrakcji, w tym specjalne warunki zakupu produktów Geberit, a także atrakcyjne rabaty. Nie są to wszystkie niespodzianki, jakie zaplanowano.

Rodzinny weekend z Volex On Tour

Trzy osoby z każdego śniadania, które zrobią największe zamówienia, otrzymają zaproszenie na event weekendowy. Szansę na zaproszenie będą mieli także zwycięzcy zawodów w zaciskaniu rur. Weekendy te będą wydarzeniami rekreacyjno-sportowymi dla całych rodzin, pełnymi rywalizacji, chwil relaksu dla Pań oraz zabaw dla najmłodszych. Będzie można spróbować swoich sił w wielu dyscyplinach sportowych, a instruktorzy na pewno pomogą w zdobywaniu nowych umiejętności. Volex On Tour to dzień przeznaczony rodzinie, ale dzięki różnorodności atrakcji jest to możliwość na zrobienie też czegoś dla siebie. Spędzenie czasu z Geberit On Tour oraz rodziną na pewno na długo pozostanie w pamięci. Na osoby biorące udział w konkurencjach, czekają atrakcyjne nagrody, jedną z nich jest zaproszenie na Finał On Tour!

Finał On Tour w Szwecji

Ponad 40 osób wyłonionych w poprzednich etapach podróży otrzyma zaproszenie na Finał On Tour - niezapomnianą wyprawę na połów ryb, który odbędzie się w Szwecji. Szkiery Blekinge są idealnym miejscem do połowu szczupaków, które najczęściej mają tam około metra, okoni, a także dorszy - nie są to oczywiście jedyne gatunki ryb występujące w tym zapierającym dech w piersiach miejscu.   


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA