REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rozpoczynamy kolejną edycję Studia Dobrych Rozwiązań (w Bydgoszczy). Zarejestruj się!

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 19 lut 2018 15:37
Rozpoczynamy kolejną edycję Studia Dobrych Rozwiązań (w Bydgoszczy). Zarejestruj się!
Pierwsze w 2018 roku spotkanie dla projektantów i architektów z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań już 28 lutego br. w Bydgoszczy. Fot. SDR

Pierwsze w 2018 roku spotkanie dla projektantów i architektów z cyklu Studio Dobrych Rozwiązań już 28 lutego br. w Bydgoszczy. Szukasz pomysłów i fachowej wiedzy? Musisz z nami być!

REKLAMA

Interesują Was najnowsze trendy w urządzaniu wnętrz, ponieważ zajmujecie się zawodowo ich projektowaniem? Działacie w województwie kujawsko-pomorskim? Koniecznie zarezerwujecie 28 lutego 2018 r. w swoim kalendarzu.

Dzięki prezentacjom i wykładom podczas Studia Dobrych Rozwiązań nie tylko wzbogacicie swoją wiedzę, nawiążecie nowe kontakty z producentami i dostawcami innowacyjnych i designerskich rozwiązań, ale też będziecie mieli okazję spotkać się z uznanymi i cenionymi projektantami i ekspertami, których zapraszamy na gościnne wykłady.

Podczas tej edycji Studia Dobrych Rozwiązań opowiemy o:

  • nowościach i trendach, które rządzą projektowaniem wnętrz,
  • produktach przydatnych w aranżacji wnętrz,
  • rozwiązaniach użytecznych w pracy projektowej.

Uzupełnieniem prezentacji nowości i trendów będą profesjonalne wykłady ekspertów, którzy podpowiedzą, jak kreować markę architekta wnętrz w social media, jak skutecznie chronić swoje pomysły przed plagiatem oraz jak efektywnie współpracować z ,mediami.

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

28 lutego 2018, rejestracja czynna od godz. 9:00. Początek spotkania: godz. 9:30.

PROGRAM I MIEJSCE

wkrótce

REJESTRACJA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie rejestracji do 27 lutego 2018 na stronie www.sdr2018.pl

>>>ZAREJESTRUJ SIĘ<<


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA