REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ruke partnerem Forum Dobrego Designu

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 22 lis 2017 14:47
Ruke partnerem Forum Dobrego Designu
Lustro Lapis z oferty marki Ruke
Ruke partnerem Forum Dobrego Designu
Ruke partnerem Forum Dobrego Designu
Ruke partnerem Forum Dobrego Designu
Ruke partnerem Forum Dobrego Designu
Ruke partnerem Forum Dobrego Designu

Producent luster i komponentów szklanych, firma Ruke dołączyła do grona partnerów Forum Dobrego Designu.

REKLAMA

Firma Ruke obecna jest na rynku szklarskim już od ponad 30 lat, w czasie których zdobyła pozycję lidera w produkcji luster łazienkowych w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji nowoczesnych luster LED, luster tradycyjnych i luster w ramach, a także w obróbce szkła oraz realizacji projektów na bazie szkła płaskiego na potrzeby budownictwa i architektury.

Marka Ruke

Początki firmy sięgają 1986 roku, kiedy powstał niewielki zakład oferujący okolicznym mieszkańcom gamę szeroko pojętych usług szklarskich. Sukcesy na regionalnym rynku oraz dobre opinie Klientów stały się motywacją do rozbudowy firmy oraz wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Firma konsekwentnie poszerzała zakres swojego oddziaływania na polskim rynku i wachlarz produktów, tworząc ofertę będącą odzwierciedleniem bieżących potrzeb Klientów. Aktualne trendy bezpośrednio wpływały na ewolucję portfolio Ruke, które stale się zmienia, aby każdy odbiorca produktów firmy mógł odczuwać niezwykły komfort płynący z połączenia technologii z estetyką.

Lustra szyte na miarę

Mimo zwiększania produkcji Ruke stale koncentruje się na indywidualnym produkcie skrojonym na miarę. Możliwość personalizacji luster to trend, który jest niezwykle ważny dla firmy, ponieważ pozwala na indywidualne podejście do każdego Klienta. Lustra szyte na miarę mogą mieć nie tylko dowolnie określony rozmiar, ale też różnorodne nowoczesne akcesoria, dobrane ściśle według preferencji Klienta - jak np. zegar LED, mata grzewcza czy moduł Bluetooth, pozwalający na odtwarzanie muzyki za pomocą lustra.

Firma stale inwestuje w technologie, tworząc produkty odzwierciedlające rosnące potrzeby Klientów w zakresie estetyki i komfortu.

Przyszłość designu – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę i porozmawiać, o wszystkim, co w branży wyposażenia wnętrz najważniejsze.

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM >>>KLIK<<<


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA