REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Rusza budowa nowego marketu sieci Leroy Merlin

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 27 maj 2016 11:07
Rusza budowa nowego marketu sieci Leroy Merlin
fot. Leroy Merlin we Wrocławiu

W Mielcu powstaje nowy market sieci Leroy Merlin. Sklep sieci z materiałami remontowo-budowlanymi zlokalizowany będzie przy ulicy Powstańców Warszawy, w pobliżu powstającego Centrum Handlowego Aviator.

REKLAMA

Sklep o łącznej powierzchni 8 tys. metrów kwadratowych zatrudni ok. 100 osób.
- Rozpoczęliśmy już pierwszy etap budowy czyli prace ziemne. Jestem bardzo zadowolony, że ta długo wyczekiwana inwestycja właśnie stała się faktem i z entuzjazmem wyczekuję jej pierwszych efektów – powiedział Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin Mielec.

Leroy Merlin w Mielcu będzie realizował również usługi dodatkowe w specjalnie przygotowanych przestrzeniach w sklepie. Udogodnieniem dla klientów będzie m.in. możliwość przygotowania projektu kuchni lub łazienki w Punkcie Projektowania oraz szycie na miarę z tkanin dostępnych w asortymencie sklepu w Punkcie Krawieckim. Aby oferta produktowo-usługowa została jak najlepiej dopasowana do potrzeb klientów, prowadzone są konsultacje z mieszkańcami Mielca i okolicznych miejscowości. W przyszłości planowane jest również założenie Rady Klientów – ciała doradczego, które funkcjonowałoby również już po otwarciu sklepu.

- Jestem przekonany, że dzięki bliskiej współpracy z lokalną społecznością oraz najlepszej ofercie dla domu i ogrodu zdobędziemy pozycję lidera, wyznaczając tym samym nową jakość i trendy. Budowa naszego sklepu idealnie wpisuje się w strategię rozwoju Mielca – tworzymy nowe miejsca pracy oraz odpowiadamy na zapotrzebowanie lokalnego rynku i oczekiwania klientów. Wszystko to ma szansę na realizację dzięki ludziom, którzy będą tworzyć ten sklep – powiedział Artur Ciałowicz, dyrektor sklepu Leroy Merlin Mielec.

W maju rozpoczął się proces rekrutacji na stanowiska kierownicze a już w czerwcu ruszy rekrutacja na stanowiska: Koordynator Działu Handlowego, Doradca Klienta, Logistyk oraz Kasjer.

Otwarcie sklepu planowane jest na przełom 2016 i 2017 roku.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA