REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Ruszyły targi Cevisama 2015. Jeszcze więcej wystawców, niż przed rokiem

  • Autor: Anna Raducha-Romanowicz
  • 09 lut 2015 10:35
Ruszyły targi Cevisama 2015. Jeszcze więcej wystawców, niż przed rokiem
Cevisama 2014 / fot. materiały prasowe organizatora

W hiszpańskiej Walencji 9 lutego wystartowała 33. edycja targów Cevisama. Swe produkty pokazuje tu 682 wystawców – w większości producentów płytek ceramicznych i wyposażenia łazienek.

REKLAMA

Międzynarodowe Targi Cevisama odbywają się w tym roku w dniach 9-13 lutego. Organizatorzy informują, iż tegoroczne zainteresowanie targami ze strony wystawców jest prawie tak samo duże jak w zeszłym roku – mimo iż w tegorocznej edycji nie wystawiają się producenci maszyn (ekspozycja maszyn odbywa się w latach parzystych).

Na targach Cevisama pokazują się najlepsze marki płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek i kamienia naturalnego prezentując swoje najbardziej innowacyjne i najśmielsze projekty. W tym roku jest to w sumie 682 firm - w porównaniu do 671 w roku 2013 (był to rok analogiczny pod względem ilości obecnych na targach sektorów). Wśród tegorocznych wystawców jest 486 firm hiszpańskich i 196 są międzynarodowych z łącznie 38 krajów. Najliczniej reprezentowane są Włochy, Polskę reprezentują dwie firmy – AlfaCer i Ceramika Końskie.

Dyrektor targów Cevisama - Carmen Álvarez wyjaśnia, iż liczba wystawców na Cevisama jest w tym roku większa we wszystkich sektorach. Szczególny wzrost odnotowano w sektorze płytek ceramicznych.

Ekspozycja na targach Cevisama 2015 została zorganizowana następująco: płytki ceramiczne, łazienki i kamień naturalny pokazywane są w pawilonach 1, 2 i 4 na poziomie 2 i 3; w pawilonie 3 na poziomie 2 znajdziemy pełną ofertę dachówek i cegieł, materiałów i narzędzi; pawilon 3 poziom 3 to natomiast surowce, fryty, glazury i barwniki do płytek ceramicznych.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA