REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Producent ceramiki jest sponsorem Mistrzostw Polski Oyama Karate w konkurencji Kata. Zawody odbędą się 7 marca w hali MOSiR w Kole.

REKLAMA

W zawodach udział wezmą zawodnicy z 27 klubów Oyama Karate z całej Polski, m.in. z Krakowa, Wrocławia, Jeleniej Góry, Łodzi, Bydgoszczy, Poznania, Katowic, Białegostoku, Rzeszowa i innych. Nie zabraknie również reprezentacji Kolskiego Klubu Sportów Walki. Turniej rozegrany zostanie w dwóch konkurencjach: kata bez broni i kata z bronią. 200-osobowa grupa startujących podzielona zostanie na 17 kategorii według wieku i płci, zgodnie z obowiązującym regulaminem zawodów tej rangi. Następnie drogą eliminacji wyłoniona zostanie grupa finalistów, która między sobą rozstrzygnie walkę o tytuł mistrza Polski.

Każdy zdobywca I, II i III miejsca nagrodzony zostanie pucharem, medalem i dyplomem.

Po raz pierwszy, dzięki staraniom Kolskiego Klubu Sportów Walki, mistrzostwa Polski zorganizowane zostaną w Kolskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

stęp na imprezę jest wolny. Zawody rozpoczynają się o godzinie 10.00 w hali widowiskowej MOSiR KOŁO, przy ul. Szkolnej 2B w Kole


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA