REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sanplast wspiera młodego lekkoatletę

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 02 cze 2015 11:24
Sanplast wspiera młodego lekkoatletę
Norbert Kobielski, fot. MKS Inowroclaw

Producent kabin prysznicowych od lat wspiera sportowców. W tym roku postawili na pomoc osiemnastoletniemu lekkoatlecie Norbertowi Kobielskiemu, który trenuje na co dzień w Miejskim Klubie Sportowym w Inowrocławiu.

REKLAMA

Sportowe emocje nigdy nie były obce założycielom firmy Sanplast S.A. Niemalże od początku istnienia, z ramienia firmy wspierali nie tylko inicjatywy kulturalne, ale także utalentowaną młodzież trenującą w lokalnych klubach.

W tym roku postawili na wspieranie osiemnastoletniego lekkoatlety - Norberta Kobielskiego, który trenuje na co dzień w Miejskim Klubie Sportowym w Inowrocławiu. Nad systemem jego szkolenia czuwa Dariusz Niemczyn. W lutym Norbert, po raz drugi w swojej karierze, został halowym mistrzem Polski juniorów w skoku wzwyż. W krajowym konkursie organizowanym w Toruniu, chłopak pobił swój rekord życiowy o 2 cm, uzyskując wynik 220 cm. Warto dodać, że konkurs ten stał na wyjątkowo wysokim poziomie, bowiem aż siedmiu zawodników pobiło swoje rekordy. Dzięki determinacji, ogromnej pracy włożonej w przygotowania oraz dużemu skupieniu, Norbertowi udało się obronić tytuł w prawdziwie mistrzowskim stylu.

- W Norbercie widzimy duży potencjał. Jest niezwykle utalentowany i skupiony na swoich wynikach. Trzymamy mocno kciuki za tegoroczne starty, a także za jego występ w Rio w przyszłości – mówi Małgorzata Hulisz, specjalista ds. Marketingu w firmie Sanplast. - Dzięki takim ludziom jak Norbert, możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość. Wspierając zawodników na początku sportowej kariery, dajemy im podstawę do osiągania lepszych wyników – dodaje.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA