REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sanplast z Brylantem Polskiej Gospodarki

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 25 paź 2017 10:36
Sanplast z Brylantem Polskiej Gospodarki
Siedziba firmy Sanplast SA. Fot. Sanplast

Sanplast SA znalazł się w gronie 5222 firm; które mogą posługiwać się tytułem Brylant Polskiej Gospodarki 2016. Oznacza to, że jego wartość rynkowa w marcu 2016 roku była większa niż 100 mln zł.

REKLAMA

Perły Polskiej Gospodarki 2016 to najnowszy ranking Instytutu Europejskiego Biznesu. Na podstawie wnikliwej analizy danych, stworzył on ranking najcenniejszych firm w Polsce – Brylanty Polskiej Gospodarki 2016. Wśród nich znalazł się rodzimy producent firma Sanplast SA.

"Działalność Sanplast SA od samego początku związana jest z Polską. Tu zaczynaliśmy, prowadzimy swoją aktywność biznesową i tu się rozwijamy. Cieszymy się, że zostaliśmy docenieni przez Instytut Europejskiego Biznesu, a co za tym idzie przez instytucje finansowe. Czyni to nas zaufanym partnerem biznesowym i bardzo motywuje do dalszej do pracy. Cieszymy się, że jesteśmy zauważani na każdym polu swojej działalności. Dziękujemy!” – dodaje Małgorzata Hulisz, kierownik działu marketingu firmy.

Od ponad 30 lat Sanplast SA dostarcza klientom produkty wyposażenia łazienki, które wpisują się w światowe trendy zarówno pod względem technologii jak i wzornictwa.  

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA