REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sanplast z Certyfikatem Złotego Płatnika 2015

  • Autor: Ryneklazienek.pl/AK
  • 30 maj 2016 16:18
Sanplast z Certyfikatem Złotego Płatnika 2015

Producent otrzymał tytuł co  roku przyznanym przez grupę ubezpieczeniowo-finansową Euler Hermes. Wyróżnienie jest przyznawane co roku za zachowanie najwyższych standardów płatniczych.

REKLAMA

Firma SANPLAST SA wykazała się w 2015 roku Wskaźnikiem Moralności Płatniczej na najwyższym poziomie 100 punktów. Progiem kwalifikującym do otrzymania honorowego tytułu Złotego Płatnika jest liczba 80 - jedynie 5% polskich przedsiębiorstw spełnia to kryterium. Wyboru laureatów dokonuje się na podstawie Programu Analiz Należności Euler Hermes Collections, dostarczającego wiarygodnych danych o aktualnej sytuacji kontrahentów, branży oraz rynku. Jedna z korzyści wynikających z przyznania nagrody Złoty Płatnik, to obok certyfikatu będącego rękojmią zaufania biznesowego, wyróżnienie w raportach handlowych. 

- „Nagroda „Złoty Płatnik 2015” to bardzo istotne dla nas wyróżnienie. Od lat SANPLAST SA kieruje się w swoich działaniach biznesowych etyką, której niekwestionowany elementem jest wywiązywanie się z zobowiązań finansowych. Nagroda ta także pozwala budować i wzmacniać zaufanie wśród obecnych jak i przyszłych kontrahentów naszej firmy  – podkreśla Małgorzata Hulisz, specjalista ds. marketingu SANPLAST SA. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Czy to jedyna rzecz którą może pochwalić się Sanplast ? Właśnie na moim biurku leży certyfikat Złotego Płatnika . W ubiegłym roku tez go otrzymaliśmy i nie przyszłoby mi do głowy chwalić się tym że jesteśmy przyzwoici biznesowo i terminowo regulujemy zobowiązania bo jest to oczywiste. Wolałbym żeby Sanplast pokazał innowacyjne produkty którymi z powodzeniem może skutecznie konkurować z innymi na trudnym rynku.
    • Rozbawiony, 2016-05-31 08:07:24

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA