REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sanplast zaprasza swoich partnerów handlowych na szkolenia

  • Autor: Ryneklazienek.pl, AK
  • 16 lis 2015 14:30
Sanplast zaprasza swoich partnerów handlowych na szkolenia

Jednym z istotniejszych działań dobrze prosperującego przedsiębiorstwa, jest permanentne podnoszenie kwalifikacji zarówno osób w nim zatrudnionych, jak i współpracowników np. architektów, instalatorów czy partnerów handlowych. Dlatego Sanplast zaprasza na szkolenia handlowców i przedstawicieli handlowych, którzy sprzedają jego produkty.

REKLAMA

- Zależy nam, aby nasze spotkania wpisywały się w potrzeby naszych odbiorców. Zupełnie inną tematykę podejmujemy na szkoleniach dla instalatorów, które są ze względu na specyfikę ich pracy, stricte warsztatowe. Inwestorom i architektom przybliżamy asortyment naszych produktów, pokazujemy to, że dostosowujemy się do potrzeb klientów, oferując m.in. produkty na indywidualne zamówienie. Partnerzy handlowi, poza podstawowymi informacjami o naszych produktach, poznają tajniki najnowszych technik sprzedaży - mówi Marcin Wargoś specjalista ds. szkoleń Sanplast.

Szkolenie kierowane jest do handlowców i przedstawicieli handlowych, którzy sprzedają produkty tej marki.

Główny cel szkolenia to przybliżenie oferty produktowej oraz nowości wprowadzanych każdego roku. Jego celem jest też pogłębianie wiedzy produktowej wzbogacane jest o profesjonalne techniki sprzedaży produktów marki. W trakcie szkolenia uczestnicy mają też okazję zwiedzić ekspozycję i zapoznać się z procesami technologicznymi na halach produkcyjnych. Szkolenie kończy się wręczeniem kompletu materiałów dydaktycznych oraz atrakcyjnego upominku dla każdego uczestnika.

Szkolenia są bezpłatne. Prowadzone są w formie dwudniowej (piątek/sobota) w siedzibie firmy w Wymysłowicach. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o zgłoszenie się do Dystrybutora Sanplast lub Doradcy Techniczno-Handlowego. Wszelkich informacji dot. szkoleń udziela także Specjalista ds. Szkoleń – Marcin Wargoś. (tel. 52 31-88-515, szkolenia@sanplast.pl).


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA