REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Sanpol otwiera centrum logistyczne w Nadarzynie

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 12 gru 2016 10:25
Sanpol otwiera centrum logistyczne w Nadarzynie
fot. materiały prasowe Sanpol

W podwarszawskim parku Segro firma Sanpol na 8 300 m2 powierzchni otwiera centrum logistyczne. Działalność w nowym obiekcie rozpocznie w styczniu 2017 r.

REKLAMA

Doskonała lokalizacja i gwarancja możliwości ekspansji w zależności od bieżących potrzeb – to czynniki, które zdecydowały o wyborze przez spółkę Sanpol obiektu magazynowego Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn.  To centrum logistyczne o powierzchni ponad 90 000 m2, znajdujące się zaledwie pięć kilometrów od administracyjnych granic stolicy. 

W wyniku współpracy z firmą Segro, na terenie parku logistycznego w Nadarzynie powstało centrum logistyczne Sanpol obsługujące regiony Białegostoku, Kielc, Lublina, Radomia, Suwałk, Siedlec, Tarnobrzegu oraz Górny Śląsk i Małopolskę. 217 m2 z wynajętych 8 300 m2 zostało przeznaczonych na powierzchnię biurową. Sanpol rozpocznie operacje w nowym obiekcie w styczniu 2017 r.

- Główny czynnik, który zdecydował o wyborze Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to lokalizacja obiektu przy trasie S8, niedaleko pozostałych ważnych węzłów komunikacyjnych. Nie bez znaczenia była też renoma firmy Segro, którą postrzegamy, jako godnego zaufania partnera. Potencjał parku logistycznego w Nadarzynie daje nam nie tylko możliwości zwiększenia wynajmowanych powierzchni, ale, co najważniejsze, pozwoli nam zoptymalizować procesy logistyczne i obsłużyć rosnący wolumen zamówień. Dzięki nowemu centrum logistycznemu możemy także kontynuować rozwój naszego systemu WMS, wzbogacając go o pełne zarządzanie miejscami składowania oraz o algorytmy inicjujące zmianę ułożenia towarów według cyklicznie uaktualnianej analizy ABC – zaznacza Paweł Kokot, Dyrektor Centrum Logistycznego firmy Sanpol.

Spółka Sanpol działa na polskim na rynku od ponad 20 lat i oferuje rozwiązania dla hurtowni, firm instalacyjnych, deweloperów, sklepów branżowych oraz klientów detalicznych. Jednym z najważniejszych aspektów wyznaczających jej strategię biznesową jest efektywność w obsłudze klienta. Czynnik ten był decydujący także przy wyborze przestrzeni magazynowej na terenie parku Segro znajdującego się w podwarszawskim Nadarzynie.

- Naszą ofertę wyróżnia elastyczne podejście do potrzeb klientów. Oprócz najwyższej jakości, nowoczesnej powierzchni magazynowej zapewniamy także możliwości jej adaptacji i rozbudowy. Współpraca z firmą Sanpol potwierdza, że te czynniki, obok lokalizacji, są jednymi z kluczowych i decydujących o finalnym wyborze obiektu przez danego klienta. Obecny potencjał Segro Logistics Park Warsaw, Nadarzyn to 31 000 m2 nowej powierzchni, którą w ramach tej konkretnej inwestycji możemy zaoferować zarówno obecnym, jak i przyszłym klientom. Warto przy tym zauważyć, że dzięki otwartości na oczekiwania naszych partnerów możemy stworzyć od podstaw praktycznie każdy rodzaj przestrzeni logistyczno-magazynowej – komentuje Waldemar Witczak, Dyrektor Regionalny Segro.

 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA