Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

SARP i Jaga podpisały umowę partnerską

  • Autor: Redakcja Magazynu Łazienka
  • 02 kwi 2014 08:31
SARP i Jaga podpisały umowę partnerską
Living Tomorrow – dom przyszłości wykorzystujący nowoczesne rozwiązania izolacyjne grzewcze, wentylacyjne, inteligentne oświetlenie, sprzęt AGD , RTV itp. Fot. materiały prasowe firmy Jaga

Firma Jaga Polska i Stowarzyszenie Architektów Polskich podpisały umowę partnerską. Producent podzieli się z architektami swoim doświadczeniem w kwestii tworzenia i projektowania ekonomicznych rozwiązań grzewczych.

REKLAMA

Ochrona środowiska i odpowiedzialność społeczna to czynniki, które zdecydowanie wpływają na działalność produkcyjną firmy. Wpisują się w założenia idei zrównoważonego rozwoju i zbiegają z celami SARP. Poprzez współpracę ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich firma Jaga chce promować rozwiązania dedykowane dla zrównoważonej architektury.

Nadrzędnymi celami SARP jest dbałość o jakość architektury i środowiska –  pojmowanych jako interes publiczny oraz tworzenie warunków dla rozwoju twórczości architektonicznej. Belgijski producent, który angażuje się w lokalne oraz ogólnoświatowe projekty związane z budownictwem ekologicznym, w tym zakresie widzi podobieństwo z celami Stowarzyszenia. Współpracuje z twórcami i pomysłodawcami projektów nowoczesnych i ekologicznych budynków na świecie, takich jak Buenos Aires Forum, Council House 2 w Melbourne, Price Waterhouse Coopers w Londynie itp.

Jednym z elementów tej strategii w Polsce jest współpraca z SARP, gdzie Jaga deklaruje aktywny udział w spotkaniach, szkoleniach, konkursach i innych inicjatywach, których celem jest rzetelna informacja na temat nowoczesnych technologii grzewczych skierowana do architektów. 

- Architekci, zaraz po inwestorach, mają największy wpływ na  wybór rozwiązań i technologii znajdujących się w budynkach. Zależy nam, aby wybierali te najlepsze, najbardziej energooszczędne, takie, które nie szkodzą budynkowi i użytkującym go ludziom – mówi Dariusz Majchrzak z firmy Jaga Polska. 


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA