REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

SDR: Kuchenne rewolucje w Poznaniu

  • Autor: Arkadiusz Kaczanowski
  • 25 kwi 2016 14:50
SDR: Kuchenne rewolucje w Poznaniu

Przedstawiciele firm Deante i STO podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Poznaniu pokazali swoje najnowsze i najciekawsze rozwiązania do kuchni.

REKLAMA

- Projektanci wnętrz i produktów są podobni w swoim procesie twórczym. Macie te same możliwości - możecie stworzyć produkt/projekt piękny, ale jeśli czegoś zaniedbamy to nagle okazuje się, że produkt nie działa. Nigdy nie możemy zamykać się na inspiracje, unikać okazji by dowiedzieć się i nauczyć czegoś nowego. W momencie gdy projektant traci entuzjazm do szukania, powinien zmienić pracę - mówił Michał Łój z firmy Deante.- Dobierając produkty do swojej aranżacji szukamy czegoś wyjątkowego, dlatego warto przyjrzeć się im bliżej, zbadać dokładnie, by docenić to co decyduje o ich unikalności - podkreślał Michał  Łój podczas prezentacji nowych zlewozmywaków Deante.

- Poza tym, że tworzymy produkty do których są przyzwyczajeni klienci - czyli baterie chromowane, to pokusiliśmy się by na 25-lecie wprowadzić baterie kolorowe. Idą one odrobinę w poprzek promowanej surowości minimalizmu. Zaryzykowaliśmy, ale zostały bardzo ciepło przyjęte  - dodawała Anna Kowalska z Deante, która bliżej opowiedziała o ofercie baterii kuchennych tej marki.

Następnie swoją prezentację przedstawił reprezentant firmy STO. 

- Choć nasza firma jest kojarzona głównie z rozwiązaniami do elewacji, to swoje istnienie rozpoczęliśmy od produktów do wnętrz - opowiadał Sebastian Szarejko. Przedstawił ciekawe realizacje powstałe z wykorzystaniem produktów jego marki. Pokazał m.in. możliwości systemu barwienia STOcolor i wspieraniu architektów podczas realizacji. Podczas Studia Dobrych Rozwiązań zaprezentował możliwości wykorzystania w kuchni systemu opartego na wapnie gaszonym StoCalce -zapewniające m.in. skuteczną regulację wilgoci i  pozwalający osiągać ciekawe efekty estetyczne we wnętrzu.

Studio Dobrych Rozwiązań to cykl spotkań, organizowanych w różnych miastach Polski, adresowanych do architektów i projektantów wnętrz. Od 2014 roku odwiedziliśmy osiem miast. Poznańskie spotkanie, które odbyło się 25 kwietnia, jest drugim, które odbyło się w 2016 roku i dziewiątym w całym cyklu. Kolejne spotkanie - 17 maja w Lublinie.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA