REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Shelley McNamara gościem targów Cersaie 2016

  • Autor: Ryneklazienek.pl, arr
  • 02 sie 2016 15:09
Shelley McNamara gościem targów Cersaie 2016

Irlandzka architektka Shelley McNamara, współzałożycielka studia Grafton Architects, weźmie udział w programie “building, dwelling, thinking” na Cersaie 2016.

REKLAMA

Konferencja z udziałem Shelley McNamara nazywać się będzie An Arena for Learning: Grafton Architects i zaplanowana jest na czwartek 29 września, godz. 17.00.

Wspólnie z Fulvio Irace, profesorem Historii Architektury Politechniki w Mediolanie, Shelley McNamara rozważy kwestię edukacji: w jaki sposób uniwersytety i innych instytucji mogą poprawić edukację młodych ludzi, w tym coraz bardziej skomplikowanym świecie? Jak można promowoć swobodną wymianę idei i synergię pomiędzy różnymi dyscyplinami?

Na Cersaie, Shelley McNamara pokaże projekty zrealizowane wspólnie z Ivonne Farrell i wyjaśni ich wspólną wizję i koncepcję architektury edukacji.

Shelley McNamara oraz Yvonne Farrell założyły studio Grafton Architects w 1978 roku. Od 1976 do 2002 roku wykładały na Dublin University School of Architecture. Obecnie współpracują z Mendrisio Academy of Architecture oraz uniwersytetami na Harvardzie i Yale. Ich projekty były wystawiane w MOMA w Nowym Jorku, a w tym roku uczestniczą w weneckim Biennale Architektury.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA