REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

SHI uruchamia rejestrację na Konwencję Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego

  • Autor: Ryneklazienek.pl
  • 21 lut 2016 20:08
SHI uruchamia rejestrację na Konwencję Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego

Polski Związek Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji (SHI) 20 i 21 kwietnia zaprasza na organizowaną przez siebie Konwencję. Będzie to okazja do dyskusji i wyzwaniach stojących przed rynkiem.

REKLAMA

SHI uruchomiło rejestrację na 1 Konwencję Rynku Grzewczego, Instalacyjnego i Sanitarnego, która odbędzie się 20 i 21 kwietnia 2016 roku w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą.

- To nasz Związek organizuje Konwencję, ale pracujemy dla całego rynku – chcemy stworzyć okazję do spotkań wszystkich liczących firm i osób je reprezentujących - podkreśla Ryszard D'Antoni, Dyrektor Zarządzający Związku Pracodawców Hurtowni Branży Grzewczej, Sanitarnej, Instalacyjnej, Klimatyzacji i Wentylacji SHI. - Udało nam się pozyskać grono dobrych sponsorów, co pozwala na znaczne ograniczenie kosztów uczestnictwa. Proszę zwrócić uwagę na to, że koszt uczestnictwa będzie rósł w miarę upływu czasu. Aktualna, najkorzystniejsza oferta zakończy się z końcem bieżącego miesiąca - dodaje organizator.

Wszelkie informacje oraz formularz rejestracyjny znaleźć można na stronie internetowej www.shi.net.pl

Organizację Konwencji wsparły Beretta, Wilo, Magnaplast, Etim Polska, Euler Hermes Collections, Purmo, Roca.


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie


REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA