Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Skok po zakupy - konkurs dla architektów

  • Autor: Redakcja magazynu Łazienka
  • 13 cze 2014 15:26
Skok po zakupy - konkurs dla architektów
Trzech architektów, którzy dokonają zakupu produktów Hüppe na najwyższą kwotę wygrają skok ze spadochronem, który planowany jest we wrześniu br. / Fot. Cermag
Skok po zakupy - konkurs dla architektów

W sieci salonów Cermag, trwa konkurs zorganizowany dla architektów, na najlepszą sprzedaż produktów marki Hüppe. Termin zgłoszenia udziału w konkursie kończy się 20 czerwca br.

REKLAMA

Konkurs potrwa od 1 czerwca do 25 sierpnia br. Trzech architektów, którzy dokonają zakupu produktów Hüppe na najwyższą kwotę wygrają skok ze spadochronem, który planowany jest we wrześniu br. Na zwycięzców czeka skok z 4000 m i 50 sekund swobodnego spadania oraz 5 minut szybowania na otwartym spadochronie pod czujnym okiem doświadczonych instruktora.

Skok odbędzie się w tandemie, dzięki czemu stres związany z otwarciem spadochronu czy lądowaniem nie będzie towarzyszył skoczkowi. Cały skok będzie utrwalony w postaci filmu HD i kilku zdjęć.

Termin zgłaszania udziału w konkursie mija 20 czerwca 2014 r.

(Źródło: Cermag)


REKLAMA


Rekomendowane dla Ciebie

Komentarze

  • Bardzo kontrowersyjny pomysł, patrzę na to \"okiem klienta\" i teraz wiem, że każda propozycja architekta, który zaprojektuje kabiny HuPPE nie będzie podyktowana przekonaniem o jakości produktów, a korzyściami płynącymi z takich akcji. I tu uprzedzam wszystkich przyszłych klientów którzy zastanawiają się nad zakupem kabiny, czy warto płacić tak wysokie kwoty za \"kawałek\" szkła, czy nie lepiej dokonać zakupu kabin rodzimych producentów, których jakość produktów w ostatnich kilku latach poszybowała mocno w górę.
    • menadzer branzy lazienek, 2016-01-13 09:11:04

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA